Можливість: грант на розвиток міжнародного культурного співробітництва

Гранти для культурних операторів з України та країн ЄС на реалізацію спільних проектів, які сприяють обміну досвідом та ідеями між Україною та ЄС, та/або створенню нових культурних продуктів. Ця категорія відкрита лише для партнерських заявок від двох або більше організацій, що базуються в Україні та ЄС, а не для індивідуальних заявників.

До проекту має бути залучена Україна та щонайменше одна країна ЄС. Тривалість проекту – від 3 до 12 місяців. Пропонуються гранти різного розміру: до 10 000 євродля малих, до 20 000 євро для середніх та до 50 000 євро для великих проектів.

Проекти мають охоплювати принаймні одне із зазначених завдань і чітко зосереджуватися на міжнародному культурному обміні та співпраці, а також підкреслювати важливість видимості та комунікації.

  • Підвищення обізнаності про важливість культури для економічного розвитку та соціальної єдності.
  • Стимулювання ширшої участі громадськості у культурних заходах.
  • Заохочення співпраці між організаціями громадянського суспільства (ОГС), організаціями державного сектору та організаціями приватного сектору, які працюють у культурному та творчому секторах.
  • Розвиток знань та спроможності діячів, що працюють у культурному та творчому секторах.
  • Залучати недостатньо представлені або маргіналізовані групи до культурної діяльності.
  • Вивчення різноманітності та заохочення міжкультурного діалогу через культурну діяльність.

80% суми гранту для співпраці виплачуватиметься попередньо, а залишок –  після отримання відповідного звіту. Проекти можуть отримати 100% фінансування від програми, однак співфінансування до 30% заохочується і буде оцінюватися більш високо. Між тим програма не може використовуватися для отримання коштів для на співфінансування інших програм ЄС, наприклад, програм “Креативної Європи”.

Подача проектів відкрита для (неформальних) об’єднань організацій з України та Європейського союзу, зокрема і організацій громадянського суспільства, організацій державного сектору та приватних організацій (також і прибуткових), що діють у культурному та творчому секторах. Індивідуальні заявники подаватися не можуть. Один учасник партнерства повинен подати заявку від імені усіх організацій, які бажають співпрацювати над проектом; водночас цей учасник нестиме відповідальність за підписання та виконання умов угоди, а також за управління фінансами та звітністю. Між тим, усі учасники партнерства повинні мати відповідний правовий статус для отримування благодійних грантів.

Кінцевий термін подачі заявок на отримання грантів національної співпраці: 29 січня 2018. Заявки мають подаватися англійською мовою. Учасників повідомлять про результати до 15 березня 2018 року. Гранти необхідно використати з 1 квітня 2018 року до 15 Березня 2019 року.

Завантажте детальний опис умов участі, щоб дізнатися більше про критерії оцінювання та інші положення цієї грантової категорії.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети