Можливість для молодих екологів та активістів

можливостіОголошується набір учасників для тренінгового курсу, що відбудеться в Трамонті (Амалфійське узбережжя), Італія з 22 червня по 1 липня 2015 року.

Тренінг спрямований на обмін ідеями та досвідом, розвиток навичок, робочих методів та започаткування довготривалого партнерства між організаціями учасників, що сприятиме розробці та втіленню програм направлених на підвищення обізнаності щодо «еко-домівок» та програм сталого розвитку, спрямованих на молодь та громадян їх країн.

Головною метою тренінгу є покращення якості молодіжної роботи шляхом вивчення підходів неформальної освіти пов’язаних з еко-будівництвом, розвитком компетенцій учасників та покращення зв’язку з навколишнім середовищем та місцевою громадою.

У тренінгу візьмуть участь 32 молодіжних лідери та молодіжних працівник з 16 організацій з різних країн (Європи, Східної Європи, Кавказу та Середземномор’я).

Учасники візьмуть участь у перетворені вже існуючих, але покинутих будівль, використовуючи методи еко-будівництва з ефективним використанням електричної енергії та теплової ізоляції, із застосуванням натуральних та екологічних матеріалів, таких, як глина, солома, та дерево. У майбутньому ці будівлі будуть використовуватись для освітніх заходів для молоді.

Учасники проекту:

  • віком не молодше 18 років;
  • молодіжні лідери, молодіжні працівники, представники громадських організацій, що працюють з молоддю;
    мають бажання та можливість впроваджувати отримані знання у своїх громадах, а також підтримувати партнерські зв’язки, налагоджені на проекті;
  • мають достатній рівень володіння англійською мовою;
  • мають чинний закордонний паспорт.

Дата проведення: з 22 червня по 1 липня 2015 року.

Місце проведення: Трамонті (Амалфійське узбережжя), Італія.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також компенсують вартість проїзду згідно правил програми “Erasmus+”*.

За рахунок учасників: медичне страхування, реєстраційний внесок – 15 євро, витрати, пов’язані з оформленням шенгенської візи.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 15 травня 2015 року включно заповніть анкету та надішліть її на електронну адресу yuliya.ielfimova.cei@gmail.com.

Оскільки кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

За детальною інформацією звертайтесь yuliya.ielfimova.cei@gmail.com.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети