Московський фонд шукає на Рівненщині допомогу для ЛНР

ЛНР_москва_фонд ЛНР_фондНа пошту нашої громадської організації НГО “АЦРМ ЗЕОН” надійшов лист від благодійного фонду “Діти миру”. Вони вказують на те, що є офіційними партнерами ЛНР і просять про гуманітарну допомогу для них і жителів Луганщини.

За вказаними контактами ми знайшли інформацію про те, що фонд розташований у місті…Москва, а на головній сторінці сайту фонду – звернення від ЛНР, у якому стверджується, що держава!!! ЛНР у небезпеці і на порозі гуманітарної катастрофи.

Фонд теж заблукав як і псковські десантники? А Москва каже , що не співпрацює із ЛНР і взагалі це внутрішні справи України?полоненаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети