Монетизація пільг: коли, кому, за що

ілюзіяВтомилися від пустопорожніх заяв, політичних анонсів, фентезі спічей наших політиків. Будемо перекладати на зрозумілу мову тексти їх публічних виступів. Всі коментарі зазначаються в дужках як колективний розум ЗС і звісно є суб’єктивними, проте мають право на життя, як і заяви міністрів.

Нещодавні активності влади і пенсіонерів в частині пошуку варіантів відновлення пільгового проїзду на транспорті сподвигли нас промоніторити урядові плани щодо цього питання.

Отже монетизація т.то заміна пільг на гроші. Після перегляду скрін-шотів обіцянок політиків, урядовців найвищого рівня спробуйте відповісти на питання, зазначене у заголовку статті: Коли, кому, за що?

Офіційна інформація:

Міністерство соціальної політики має намір внести до Верховної Ради законопроект щодо монетизації пільг на проїзд у громадському транспорті. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомив «Інтерфакс-Україна».

Він зазначив, що Кабінет міністрів після повторного розгляду цього законопроекту планує внести його на розгляд парламенту. Рева уточнив, що сподівається, що це відбудеться до початку до наступного року.

«Вочевидь, необхідно перейти від системи натурального надання преференцій до грошових компенсацій за ті чи інші пільги. У нашому суспільстві є різні пільгові категорії, які мають право на різні види пільг. Якщо їх всіх систематизувати і потім ці пільги монетизувати, тобто виплачувати в грошовій формі, то після цього можна буде сказати, що гроші, виплачені людині, вона може використовувати, як вважає за необхідне, але при цьому платить за послуги на рівні з іншими», – сказав Андрій Рева.

Міністр пояснив, що зараз мешканці міст мають більше можливостей скористатися своїми пільгами, ніж люди з села. Проте даний закон після його ухвалення дозволить останнім отримати компенсацію за невикористані пільги.

Зазначимо, монетизація пільг на проїзд у транспорті означає, що замість безкоштовних послуг пільговики отримують від держави гроші, які платитимуть за ці послуги на загальних підставах. Зараз кошти в якості відшкодування скеровують перевізникам, які перевозять пільговиків.

Історія питання:

Це скрін шоти обіцянок, прогнозів урядовців. То запізнилися на 10 років то на 20, то введемо у 2014,2015,2016,2017 році (потрібне підкреслити). То монетизація пільги, то залишків зекономленої субсидії. Варіантів багато, обіцянок ще більше, зреалізованого нуль. Попри всі плани і обіцянки жоден Закон чи Постанова без підтвердження ГРОШИМА у ДЕРЖБЮДЖЕТІ нічого не варті. А у проекті 2017 року як і 2016 року коштів на пільгове відшкодування проїзду НЕ передбачено. Підтвердження не діючих законів – це ЗУ “Про держслужбу”. І Закон прийняли і ПКМУ, а гроші в бюджет забули закласти. Тому Закони і Гроші в одному пакеті, або немає чого роздувати пусті балачки. А ще краще за них відповідати.

monetyzatsiya_8
monetyzatsiya_7

monetyzatsiya_6 monetyzatsiya_5 monetyzatsiya_4 monetyzatsiya_3 monetyzatsiya_2 monetyzatsiya_1



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети