Молодий, не рейтинговий, але без п’яти хвилин депутат

Як там вираховують політичну доцільність у партіях ми не знаємо, однак факт залишається фактом. На виборах 2015 року до Здолбунівської міської ради від ВО “Свобода” зайшли, як і мало би бути, перші по рейтингу виборчих результатів лідер  списку, нажаль який вже не з нами, і два молоді брати – підприємці, які заручилися відповідно 27 і 19% голосів виборців на ТВО 22,23 у м.Здолбунів. Можливо і не самі активні депутати, але дисципліновані, обізнані.

Та сталося так, що написали заяви і склали повноваження. Чомусь. Причин не пояснювали. На їх місце прийшли нові депутатки, та не 3 і 4 за рейтингом, а 6 і …18 та. По ідеї, всі хто перед ними мали би написати заяви про відмову від складання депутатської присяги , т.то добровільно відмовитися від депутатства. Одна із них – доволі рідкий гість у сесійній залі, інша після відходу з роботи юриста у іншому органі влади, якось теж без депутатського запалу, на нашу суб’єктивну точку зору.

І ось після трагічних подій, ще одна заміна у депутатському складі. За попередньою інформацією, 18.12 має скласти присягу, 25 річний працівник цементовні, який має 19й рейтинг у списку кандидатів в депутати від ВО “Свобода”. Напевне, щось і в цьому без п’яти хвилин, депутаті є  щось цінне для партії і громади, чого немає у більш рейтингових односписочників. І це ж не просто партійна дисципліна і готовність піднімати руку?!

Ну що ж кожен має право на шанс і раз партія так вирішила, і всіх це влаштувало, то буде змога у молодого і не дуже рейтингового (4,77% голосів, виборча дільниця 1) довести свою ефективність справами. Чого ми здолбунівчанину і бажаємо!

П.С Особливого вибору як посувати список у Свободи вже і не було. Адже після попереднього “підтягування” в депутати 18 ї за рейтингом, вибирати вже майже не залишилося із кого. Чи поверне цей голос більшість міському голові? Навряд чи. Адже монолітної більшості він вже давно не має, та і в рядах вірної йому ВО “Батьківщина” теж не всі дисципліновано готові приходити і піднімати руки.

Офіційна інформація:

проект рішення міської ради

Керуючись пунктом 1 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  заслухавши  інформацію   Здолбунівської міської виборчої комісії   про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати включеного до виборчого списку Здолбунівської  міської організації Політичної партії  «Всеукраїнське об’єднання «Свобода»  замість вибулого, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

            Інформацію Здолбунівської міської виборчої комісії про визнання обраним депутатом  Здолбунівської міської ради наступного за черговістю кандидата в депутати включеного до виборчого списку Здолбунівської  міської організації Політичної партії  «Всеукраїнське об’єднання «Свобода»  Шлапака Павла Валентиновича,  взяти до відома (інформація додається).

Додаткова інформація: На момент подачі інформації у виборчу комісію: Громадянин України, народився 12.07.1993 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, ПАТ “Волинь-Цемент” м.Здолбунів, Слюсар-ремонтник, місце проживання: м. Здолбунів, Рівненська обл.

Прінт скріни із сторінки ЦВК, фото із мережі ІнтернетВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети