Молодіжний табір розпочав роботу в …бібліотеці

дитячий табір відкриття (2)З 22 червня на базі Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва розпочав свою роботу двотижневий літній табір з денним перебуванням «Я люблю Україну», організований громадською організацією YMСА Здолбунова. З цієї нагоди на відкриття табору прибули та виступили з привітальним словом заступник голови райдержадміністрації Микола Орлов та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Елеонора Стеценко.

Саме після візиту цих посадовців до бібліотеки в кінці травня ц.р було досягнуто згоди щодо активного залучення громадських об’єднань, рухів, організацій до бібліотеки як центру молодіжної активності в місті. Відтепер два тижні табір функціонуватиме саме тут.дитячий табір відкриття (3) дитячий табір відкриття (4)

Основною метою роботи табору є організація літнього корисного дозвілля дітей, в тому числі з соціально незахищених категорій сімей та дітей сімей з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО. В програмі: заняття у майстернях, заходи, конкурси, розваги, екскурсії, триденний скаутський похід по розробленому туристичному маршруті «Мальовнича Здолбунівщина». Сам маршрут буде презентовано 28 червня під час відзначення дня молоді в гідропарку, а 1-3 липня його вже відчують на собі школяри із табору. Учасники забезпечуються одноразовим гарячим харчуванням. В таборі сьогодні було 36 дітей, попри те, що спочатку планувалось лише 25, з якими займаються волонтери YMСА Здолбунова Настя Носова, Ольга Самчук, Настя Хатунцева, Настя Майнгард (активний учасник і волонтерських акцій з благоустрою у місті).дитячий табір відкриття (1)

Фінансування відбувається за підтримки (виграно грант) управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної адміністрації, Всеукраїнського фонду «Дух. Розум. Тіло» та Міжнародної організації YMСА.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети