Молодіжну еліту області запрошують на Форум молодих лідерів Рівненщини

Освічена, талановита, перспективна молодь, яка вже встигла продемонструвати свої лідерські якості, відтепер має унікальну можливість поспілкуватися на теми управління бізнесом та неприбутковими громадськими організаціями із найуспішнішими людьми Рівненщини та України, перейняти їх досвід і знання з метою реалізації ідеї зміцнення соціально-економічних позицій Рівненщини.

20-21 квітня 2013 року у Рівному відбудеться перший щорічний Форум молодих лідерів Рівненщини. Форум – це дводенна конференція, яка включає в себе два паралельні блоки:

Блок «Управління комерційними організаціями та соціальне підприємництво» – для молоді, яка займається /планує займатися власним бізнесом, та майбутніх управлінців (молодих менеджерів різного рівня та галузевих фахівців);

Блок «Управління державними та громадськими організаціями» – для державних службовців, громадських діячів, представників недержавних організацій, журналістів, молодих політиків, активної молоді.

Учасники двох паралельних блоків зустрічаються на спільних сесіях від Key-Speakers – визнаних в Україні фахівців у своїх галузях. Зовсім скоро організатори повідомлять остаточний список Спікерів Форуму, наразі відомо, що серед них будуть: Голова правління «AES Рівнеобленерго» Вадим Кухтій, HR-директор «Verallia Ukraine» Тетяна Соколова, головний редактор ВД «ОГО» Віталій Голубєв, Віце-президент ВГО «Українська асоціація маркетингу» Олександр Гладунов, директор з маркетингу «Мультіплекс – Холдинг» Марія Бабчук (м.Київ) та троє викладачів Львівської бізнес-школи.

У рамках Форуму молодих лідерів Рівненщини організатори визначать найуспішніших молодих лідерів і сформують рейтинг «ТОП-20 молодих лідерів Рівненщини». 10 молодих лідерів буде визначено шляхом Інтернет-голосування спільно з Видавничим домом «ОГО». Інших 10 номінантів визначить Рада Організаторів та Партнерів. Переможці конкурсу отримають подарунки від партнерів Форуму.

Учасником Форуму можна стати, зареєструвавшись за посиланням: http://bit.ly/13xwm8y

Організатори Форуму – рівненська міська молодіжна організація «Smart People» спільно з рівненською обласною організацією ВГО «Українська асоціація маркетингу».

Генеральний партнер – Рівненський інститут слов’янознавства київського славістичного університету.

Освітній Партнер Форуму – Львівська бізнес-школа.

Місце проведення: м. Рівне, Петра Могили 28.

Детальна інформація за телефоном: 067 382 10 74 (Тарас Комаренко).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети