Молодь запрошують збагатитись новими сучасними знаннями

Громадська організація “Молодь-ДІЄ” з наступного тижня розпочинає серію тренінгів освітнього характеру. У Рівному кожного тижня будуть проходити безкоштовні тренінги для усіх охочих. Щоб відвідати їх потрібно лише заповнити реєстраційну анкету.

Перша серія тренінгів буде проводитися за наступними темами:

– Інструменти  Google

– Робота зі ЗМІ

– Курс із з інтернет-маркетингу та SEO

– Просування спільнот у соціальних мережах: VK, FB, Instagram та інші

– Як створити власну громадську організацію та набрати команду?

– Електронні реєстри як засіб контролю влади

На кожен тренінг будуть запрошуватися спікери, які поділяться своїм досвідом згідно теми тренінгу.

Голова структурного підрозділу ГО “Молодь-ДІЄ” у Рівному Оксенюк Роман, вважає що проведені тренінги будуть корисними для багатьох людей:

– Тренінги, які ми будемо проводити дадуть змогу отримати учасникам фахові знання щодо тієї теми, якій буде присвячено кожний тренінг. Позитивним моментом є те, що у нас є змога провести тренінги безкоштовно, що дає змогу відвідати їх усім охочим. Кожен охочий може відвідати усі тренінги, або ж вибрати лише ті які його цікавлять. Розпочинати серію тренінгів будемо 4 травня з теми “Інструменти  Google”Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети