Молодь запропонувала губернатору Рівненщини створити фонд для підтримки стартапів

DSC_0120Сьогодні, 11 листопада, відбулася зустріч керівників області – голови облдержадміністрації Василя Берташа, голови облради Юрія Кічатого, заступника голови облдержадміністрації Олексія Губанова зі студентами – лідерами студентських організацій рівненських вузів.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Василь Берташ розповів студентам про фінансове становище області. Зокрема, він відмітив, що Рівненщина на сьогодні – дотаційна область, бюджет області складає близько 5 млрд. 200 млн. грн., а заробляємо ми лише біля 2 млрд. грн. Відтак, бюджет області отримує дотації державного бюджету у сумі 3 млрд. грн.. Влада своє завдання бачить у тому, щоб зробити область самодостатньою, бездотаційною. А для цього необхідно залучати інвестиції, щоб поповнити бюджет та забезпечити роботою краян.

Підтримав колегу і голова облради Юрій Кічатий, який підкреслив, що обласна рада та облдержадміністрація діють спільно, об‘єднавши зусилля на виконання тих завдань, які поставлені виборцями – мешканцями області. Жодна політична сила самотужки не може виконати тих обіцянок, що давала виборцям, лише спільними, об‘єднаними зусиллями ми можемо виконати обіцяне –  переконаний голова облради.

У ході спілкування представник Острозької академії запропонував створити в області інвестиційний Фонд підтримки молодіжного бізнесу «Рівненщина», який дасть змогу молодим людям реалізувати власні бізнесові ідеї. Керівники області підтримали цю ідею, Василь Берташ вже міркує над тим, як наповнити ресурсами цей Фонд, а Юрій Кічатий підкреслив, що з допомогою Фонду молода людина зможе не лише втілити в життя власні ідеї, а й забезпечити себе першим робочим місцем.

Крім того, студенти висловили прохання дозволити проходження практики на базі облдержадміністрації, її структурних підрозділів відповідно до профілю, також прозвучала пропозиція провести зі студентами акцію День з керівниками області.

Голови облради та облдержадміністрації пообіцяли максимально виконати прохання студентів, а на завершення зустрічі запросили учасників зустрічі на чай.

Довідково: Старта́п (англ. Startup), стартап-компанія — недавно створена компанія (можливо, ще не зареєстрована офіційно, але серйозно планує стати офіційною), що будує свій бізнес на основі інновацій або інноваційних технологій, не вийшла на ринок або ледве почала на нього виходити і що володіє обмеженим набором ресурсів. Часто стартап-компанії називають «гаражними».



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети