Молочники їдуть на виставку до Франції

Посольство Франції в Україні запросило керівництво ТзОВ «Укрмілкінвест» (УМІ) відвідати Саміт з тваринництва, що відбудеться 2-4 жовтня 2013 року у Франції. На Саміті будуть представлені європейські підприємства галузі, що спеціалізуються на розведенні ВРХ м’ясних і молочних порід, вівчарстві, конярстві, козівництві.

Професіонали тваринницької галузі зберуться, як і щороку, у французькому місті Клермон-Ферран – найбільшому європейському регіоні з розведення м’ясного скотарства (адміністративний центр регіону Овернь).

Саміт з тваринництва – це найбільша в Європі презентація м’ясних порід великої рогатої худоби. Під час заходу будуть представлені новітні досягнення в генетиці, годівлі та здоров’ї тварин, обладнання та матеріали для тваринництва і молочної галузі, сільськогосподарська техніка тощо. Для іноземних делегацій заплановано відвідування ферм та аграрно-індустріальних підприємств.

 

Довідка

ТзОВ «Укрмілкінвест» (УМІ) – одна з найбільших компаній молочного тваринництва у Рівненській області. Підприємство виробляє натуральну продукцію тваринництва, займається вирощуванням сільськогосподарської кормової продукції. До складу холдингу входять як новостворені підприємства, так і ті, що мають багаторічну історію успішної діяльності у молочній галузі. Холдинг проводить операційну діяльність на територіях Здолбунівського, Гощанського та Рівненського районів.

Загальна кількість голів великої рогатої худоби, утримуваної на підприємствах УМІ – більше 2 000. Площа посівів  – близько 2 000 га.

За повідомлення прес служби УМІ

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети