Модернізація сайту

domikШановні відвідувачі сайту Здолбунів CITY! Ми розпочали модернізацію нашого ресурсу. Придбали новий дизайн, тему, яка дозволить якісніше нас бачити на різних мобільних гаджетах, дасть більше простору для реалізації наших творчих задумів, кращому візуальному сприйнятті, та і просто осучасненні дизайну, який був незмінним 2 роки. Сподіваємось все це вдасться налаштувати, оптимізувати, підкорегувати до кінця липня. Якщо ж технічні можливості будуть менші за наші бажання – то повернемо все як було і продовжимо радувати вас нашими матеріалами, скромним дизайном але яскравими фото.

У нас був вибір – закривати сайт на технічні роботи, або проводити їх паралельно і не позбавляти читачів з однієї сторони читати новини але з іншої – спостерігати сам процес модернізації, який виглядає не зовсім привабливо. Ми, використовуючи період відпусток і очікуючи не надто велике навантаження поки обрали другий варіант. Просимо з розумінням поставитись до тимчасових незручностей. Дякуємо!

П.С. У групі https://vk.com/zdolbuniv_city можна буде слідкувати за новинами тоді, коли доступ до сайту буде надто ускладнений.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети