Мізоцький рецепт

Відбулась сесія Здолбунівської райради. Питання порядку денного не викликали такого ажіотажу як питання в Різному, а саме доля терапевтичного відділення у Мізочі. На цьому тлі загубився навіть звіт голови райради який так і не був виголошений. Припускаємо, що Олег Дацюк був готовий до звіту і йому було що сказати проте колеги -депутати зробили пропозицію не виступати і він не наполіг на своєму виступі, тож звіту не почули, але з ним ознайомились депутати на постійних комісіях, а також можна прочитати текстову версію звіту.

Коротко тезово про лікарню. Не цитати, суть. Пряма мова є на ВІДЕО.

Олександр Андріюк: Відкликаю свій депутатський запит по змінам в Статуті. Лікарня подала в суд, зустрінемось в суді.

Богдан Похилюк: мізочани стурбовані, просимо не закривати відділення.

Сергій Кондрачук: вашу б енергію та на створення об’єднаної громади у Мізочі. Питання лікарні – це політика. Я підготував лист, пропоную скоротити 7 в Мізочі, 18 у Здолбунові. Вирішувати головному лікарю. Медики повинні займатися медициною.

Олександр Андріюк: Лікарі Мізоча подають колективний позов до суду. Зустрінемось там. Не шукайте воші в голові одне одного. (Цікаво, хто і коли почав їх шукати?-ЗС)

Олександр Колінько: Депутати двічі приймали неправомірні рішення, грубо порушуючи Закон. Про зміни до Статуту ЦРЛ і про проведення аудиту. Це навіть не гарячі, а “згорівші пиріжки кинуті у мікрохвильовку”. За це має хтось відповісти з апарату районної ради.

Владислав Сухляк: Депутати не маніпулюйте словами, беріть відповідальність за справи, шукайте гроші на зарплату і обов’язкові виплати. Аудит ви вмієте призначити, а багатотисячні залучені позабюджетні ресурси в лікарню не бачите, ви не допомагаєте лікарні.

Присутні протягом сесії: вигуки “Ганьба”, аплодисменти, плакАти із назвами населених пунктів району.

Офіційний сайт Здолбунівської райради розмістив інформацію, де вказано про прийняття рішення з цього питання: В результаті обговорення даного питання, було прийнято «соломонове рішення»: скоротити 7 ліжко-місць в терапевтичному відділенні №2 смт.Мізоч Здолбунівської ЦРЛ, решту –  в відділеннях Здолбунівської ЦРЛ. 

Хоче це питання Не сесійне і не потребує рішень сесії і питання віднесені до розділу Різне не голосуються.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети