Мізоцький дитсадочок “Малятко” відсвяткував 60-річний ювілей

sadochok (3)У селищі славнім, що Мізочем звати,

Де парки зелені, квітучі сади,

У кожнім будинку і в кожній тут хаті

Малятам в цей час пощастило рости.

Для того, щоб діти здорові зростали,

Під наглядом старших були кожну мить –

Садочок чудовий малечу чекає

І радісно двері готовий відкрить…

Чудова, в пишному вбранні

Приходить осінь тихо, мов у сні.

І в цей осінній тихий день

Святкуємо ми ювілей!

Дошкільний навчальний заклад «Малятко» відсвяткував свій 60-річний ювілей!

Це було незвичайне свято дитинства і юності. День народження ніколи не старіючого дитячого садка, куди сходяться доріжки від багатьох домівок протягом 60 років. Щоранку, мов крихітні гомінливі струмочки, зливаючись в один бурхливий потік, прямують сюди діти. І так багато років! 60 років! Багато це чи мало? Що було позаду і що чекає нас попереду?

Який ти, дитячий садок? З чого почав своє існування? Що було і є цікавого у твоєму житті? Про що ти мрієш і на що сподіваєшся? Повертаємось до історії, адже саме вона дасть нам відповідь на ці запитання.

За наказом районного керівництва були побудовані та відкриті дитячі ясла №1. Їх дітки відвідували з трьох місяців. Керівництво закладу прикладало не мало зусиль для того, щоб заклад відповідав усім нормам і стандартам .

Заклад очолила молодий і кваліфікований працівник Шама Ірина Андріївна. Підібрала і згуртувала гарний колектив, який не боявся ніякої роботи: їздили в ліс по дрова, щоб отопити приміщення; збирали ягоди для вітамінізації дітей; тримали підсобне господарство – все для того, щоб діткам було затишно і комфортно.

Але дитячими яслами не забезпечиш дошкільну освіту. Тому згодом був відкритий новий дитячий садок.

Його очолила Доценко Любов Денисівна, яка майже три десятки років підтримувала всі кутки цього навчального закладу на своїх тендітних жіночих плечах. Та естафету керівництва потрібно було передати. Кожна мама віддавала в дитячий садок найдорожче, найцінніший скарб – свою дитину. Щоб їй тут було затишно, щоб були створені всі умови – не гірші від домашніх, щоб руки чужої тьоті були такими ж лагідними, як і мамині руки. Потрібно було прикласти чимало зусиль. І знову ж потрібний мудрий керівник і наставник, яким стала Климчук Ірина Степанівна.

Життя в садочку вирувало. Групи переповнені. Мізоч – селище промислове і сільськогосподарське.  Одного садочка стало замало.

В 1977 році постало питання про відкриття ще одного садочка. На виконання постанови кабінету міністрів СРСР в смт. Мізоч був збудований дитячий садок в центрі, який об’єднали з дитячими яслами і назвали «Дюймовочка». Так і з’явились два дошкільні заклади в смт Мізоч. Новий садочок був забезпечений молодими кваліфікованими  кадрами, які працювали творчо, з іскринкою, з новими підходами до навчанні та вихованні дітей. Керівником закладу була призначена Васюкова Галина Павлівна.

Та два дошкільні заклади проіснували в Мізочі недовго.

 В часи розпаду Радянського Союзу була необхідна реорганізація дошкільних закладів, і у 1997 році садочки об’єднали в один. Зустрілись і подружились два колективи в одному.

У грудні 2011 року з урахуванням демографічної ситуації – ростом народжуваності – додатково відкрито 2 групи у відремонтованому приміщенні для дітей віком від 4 до 6 років. Групові приміщення нового корпусу повністю забезпечені меблями, спортивним та ігровим обладнанням.

На сьогоднішній день у дошкільному навчальному закладі працює 5 груп, в яких виховується 124 дитини. В садку працюють висококваліфіковані спеціалісти: вихователі, музичні керівники, інструктор з фізкультури, практичний психолог, медичний працівник.

Педагоги «Малятка» – творчі, закохані у свою професію люди. Право йти в ногу з часом налаштовує їх на постійний пошук нового, впровадження прогресивних новітніх технологій.

 Це день промов, і щирих тостів –

Не шкодували теплих слів садочку гості.

Яке усе-таки прекрасне свято нині,

Дароване воно не лиш одній людині.

В садочку ювілей для всіх, для всіх:

Хто тут працює й працював,

Хто ще малим у групу прибігав,

Для тат і мам, дітей які водили.sadochok (6)

Привітати дошкільний заклад завітали депутат обласної ради О. М. Андріюк, голова районної ради В. О. Тимощук, селищний голова Б. Ю. Похилюк, секретар О. В. Кондратюк, головний спеціаліст відділу освіти З. В. Вітень, методист рай методкабінету В. М. Сірик, старший викладач кафедри педагогіки, психології та колекційної освіти РОІППО С. О. Панкевич, директор Мізоцької спецшколи-інтернату О. В. Киричук, директор Мізоцького НВК Р. А. Овсійчук, директор музичної школи А. М. Ольховець, кандидат педагогічних наук доцент кафедри дошкільної педагогіки та психології О. М. Петрук, селищний голова 80-их р. В. П. Петрук, які від щирого серця вручали «Малятку» цінні подарунки.sadochok (1) sadochok (7)

Почесними гостями свята були педагоги, ветерани праці. Гарним подарунком для дошкільного закладу був виступ духового оркестру Спупнівського агроліцею під керівництвом  В. І. Ярошевича, а також учнів Мізоцького НВК, працівників музичної школи та школи-інтернату, Зразкового ансамблю народного танцю «Надія» під керівництвом Н. В. Одарчук.sadochok (2)

Приємно здивувала та порадувала односельчан програма виступу самого колективу ДНЗ «Малятко» та їх вихованців, які запалювали глядачів веселими танцями та щирими піснями.

Країна дитинства – країна казкова,

Дітей та дорослих вона вабить знову.

Ті роки чарівні не забуваються –

Далеке дитинство до нас повертається.

Усмішки сяють, промінням зігріті,

І в щасті зростають усі наші діти.

Заглянем в країну Дитинства ми знов,

Де в пам’яті серця палає любов.sadochok (5)

Адміністрація ДНЗ «Малятко» в особі завідуючої Олесі Василівни Лищун щиро дякує батьківському комітету, Надії Одарчук та Руслану Одарчуку, усім працівникам закладу за велику підтримку у підготовці та проведенні свята. Окрема подяка протоієрею Олександру Карпюку настоятелю Різдво-Богородичного храму за освячення дошкільного закладу в день ювілею та селищному голові Б.Ю. Похилюку  за розуміння і допомогу в організації даного заходу. Це було гарним подарунком для садочка.sadochok (4)

 Колеги – вихователі, ви зранку спішите,

Яка б там в серці не була погода,

Теплом, добром зігріти всіх дітей,

І їх любов – то ваша нагорода.

Терпіння вам і мудрості в роботі на щодень.

Хай сонце ваші душі зігріває.

Бажаю творчих успіхів, поваги від людей,

Удачі зірка хай над вами сяє.

Олеся Лищун, завідуюча дитячим садком «Малятко»

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети