Мізоцькі колективи серед переможців

У понеділок, 19 грудня в м. Рівне відбувся заключний концерт фестивалю сільських колективів аматорської творчості «Таланти твої, Рівненщино». Учасниками фестивалю від Здолбунівського району стали два колективи від Мізоцького будинку культури – це танцювальний колектив «Надія» (керівник Надія Одарчук) та народний аматорський хоровий колектив (керівник Світлана Денищук). Обидва колективи були нагороджені грамотами, як переможці обласного  фестивалю сільських колективів аматорської творчості та сувенірами, які вручив начальник управління культури і туризму облдержадміністрації, заслужений працівник культури України Я. Мельник.

За поїздку на фестиваль працівники Мізоцького будинку культури та учасники колективів безмежно вдячні спонсорам депутату Здолбунівської районної ради О. М. Андріюку, приватному підприємцю Ю.П. Лиморенку та приватному підприємцю О. І. Чубаю.

В. о. директора Мізоцького БК      Т. ГерасимчукВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети