Мізоцькі ДВК: вибори тривають без порушень

4. ЧЛЕНИ КОМIСIЇ ГОТОВI ДО РОБОТИГолосування на Мізоцьких дільницях Здолбунівського району  розпочалося вчасно і активно. За кілька хвилин до початку виборів чимало мізочан вже чекали на можливість віддати свій голос за свого кандидата у Президенти.

Здійснивши необхідну процедуру підготовки виборчих дільниць до голосування, яка проходила у присутності спостерігачів, голова, заступник голови, секретар та члени дільниць урочисто виконали Гімн України, після чого зайняли свої робочі місця, і голосування розпочалося.

Підписи на фото читаються як навести курсор на фотографію.

Леся Черниш12. ГОЛОСУВАННЯ РОЗПОЧАЛОСЯ. 11. СЕКРЕТАР ДВК ТЕТЯНА ГЕРАСИМЧУК, ГОЛОВА ДВК РУСЛАН БРОЧ 10. ВИБОРЧА ДIЛЬНИЦЯ В СЕЛИЩНIЙ РАДI, 8 ГОД. 5 ХВ. 9. ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! 8. ПЕРШИМИ ГОЛОСУЮТЬ ЧЛЕНИ ДВК

7. ГIМН УКРАЇНИ! 6. ГОЛОВА ДВК АНIСIЯ ГУНЯТ, ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ДВК ОЛЕСЯ ЛИЩУН, СЕКРЕТАР ДВК НАДIЯ ЯНКОВА 5. СПОСТЕРIГАЧI 3. IНСТРУКТАЖ ПРОВОДИТЬ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ДВК ОЛЕСЯ ЛИЩУН 2. ГОЛОВА ДВК ДIСТАЄ БЮЛЕТНI. 1. ПIДГОТОВКА ДО РОБОТИ ВИБОРЧОЇ ДIЛЬНИЦI.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети