Мізоцька школа гуляла “Стежками рідного краю”

18 листопада 2015р. в рамках тижня української мови та літератури, який проходить в Мізоцькій школі-інтернаті відбулася екскурсія «Стежками рідного краю». В екскурсії взяли участь вихователі та вихованці Мізоцької школи-інтернату, завідуюча Мізоцькою міською бібліотекою.
Екскурсія розпочалася біля джерела Святого Миколая, де учасники екскурсії напилися цілющої води та вирушили в історичне місто Острог.
Діти із захопленням знайомилися із друкарською справою в Острозькій друкарні, пройшли старовинними залами краєзнавчого музею, відвідали музей книги та храм князів Острозьких, а наостанок побували в Дерманському
Свято – Троїцькому жіночому монастирі.
Учасники екскурсії дізналися багато повчального та були дуже вдячні священику Василію Ярошику за організацію цієї цікавої подорожі.
мізоч1
мізоч2

мізоч3Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети