Мізоцька пожежна команда готова працювати і надалі-криза подолана

mizoch fair (2)12 серпня 2013 року Мізоцьку пожежну команду було перейменовано в Державний пожежно-рятувальний пост 18-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Рівненській області. Така розширена назва організації тягне за собою і розширення функцій, які покладені на особовий склад пожежно-рятувального посту.

Два роки тому Мізоч та навколишні села будоражила проблема подальшого існування селищної пожежної команди. Виконання ініціативи райдержадміністрації щодо переведення пожежки в підпорядкування селищної ради без надання субвенцій з районного бюджету могло призвести до того, що пожежна команда була б ліквідована через неспроможність селищного бюджету її профінансувати.

28-ми населеним пунктам, які обслуговувались даною командою, загрожувало залишитись один на один з проблемою пожежної безпеки, оскільки відстань від Здолбунова до ряду сіл становить від 30 до 50 кілометрів при максимальній нормі не більше 10-ти. Завдяки зверненням працівників пожежної команди та громад населених пунктів, а також клопотанню депутата обласної ради Олександра Андріюка перед постійною комісією обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків було прийнято рішення про забезпечення Здолбунівською райдержадміністрацією фінансування пожежної команди з подальшим переведенням її у підпорядкування Міністерства надзвичайних ситуацій України.mizoch fair (1)

Начальником ДПРП 18 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Рівненській області призначено старшого лейтенанта служби цивільного захисту Клочка Андрія Валерійовича. Посадовими обов’язками особового складу пожежно-рятувального посту, що прийшов на зміну пожежній команді, є виїзди на пожежі, місця аварій, катастроф, стихійного лиха, а також гасіння пожеж, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Територія обслуговування включає всі 28 населених пунктів, якими опікувалася пожежна команда. Підрозділ перебуває у постійній боєготовності на випадок ліквідації надзвичайних ситуацій, аварій та стихійних лих.

При формуванні особового складу пожежно-рятувального посту було збережено 70% працівників пожежної команди з подальшим проходженням ними курсової перепідготовки. 30% складають офіцери – випускники вищих навчальних закладів системи Державної служби надзвичайних ситуацій України.

Особовий склад підрозділу та транспортні засоби готові до виконання своїх функцій, в тому числі, і в зимову пору. Крім того, техніка забезпечена паливно-мастильними матеріалами. Все це сприяє цілодобовій повній бойовій готовності особового складу пожежно-рятувального посту прийти на допомогу кожному, хто того потребує.

        Леся Черниш, фото автора

На фото:

1.Начальник караулу старший лейтенант служби цивільного захисту Олексій Борисюк; начальник караулу лейтенант служби цивільного захисту Олександр Орловський; водій прапорщик служби цивільного захисту Іван Дека;

2. Начальник ДПРП 18 ДПРЧ старший лейтенант служби цивільного захисту Андрій КлочкоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети