. Мізоцька лікарня, Здолбунів експрес, політика та інше у розмові з Людмилою Третяк | Здолбунів City

Мізоцька лікарня, Здолбунів експрес, політика та інше у розмові з Людмилою Третяк

Згідно постанови Кабміну від 25.11.2015 № 1024 медицину треба оптимізувати по всій Україні. Це означає, що кошти з державного бюджету будуть надходити на конкретно вказані витрати, які треба суттєво зменшити. У випадку Здолбунівщини держава, яка фінансує медицину, вимагає згорнути 25 ліжко місць. Вивчали ситуацію лікарі та незалежні експерти і вирішили оптимізувати терапію у Мізочі. Чи вірне таке рішення розповіла на Власній Думці – Людмила Третяк. Також розмовляли про болючі теми Здолбунова.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (7 голос (а, ів), середній бал: 3,29 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • c.k.

  я перепрошую, а хто така Людмила Третяк?

  • Здолбунівсіті

   Медсестра та громадсько активна мешканка Здолбунова

 • Alex

  Неможливо дивитися сюжет з Мізоча без посмішки. Ну от неозброєним оком видно, наскільки пацієнти і медсестри Мізоцької лікарні хочуть збереження відділення, при чому шляхом ну просто надмірної гіпертрофації фактів. У репортажі Рівне1 говорилося, що дороги по району замітає, тому пацієнти не зможуть добратися до Здолбунова (цікаво, як вони мають добиратися в першу чергу з Мощаниці чи Зеленого Дуба до Мізоча?).

  Брехня №1: В даному сюжеті від “Сфери” одна з бабусь говорить, що їм доводиться долати по “40-30 кілометрів”! Це з якого такого села буде 40 кілометрів до Мізоча? Хіба з сусіднього Шумського району, але то вже Тернопільська область)) Вся протяжність Здолбунівського району від Зеленого Дуба до Здолбунова якраз кілометрів 40 і буде, не більше.
  Це ж явна брехня і перекручування фактів у Мізочі. Ну от якщо пацієнти долають 40 кілометрів до Мізоцьої лікарні, то й до Здолбунова доїхати можуть.

  Факт №2: Одна з медсестер Мізоцького відділення говорить, що там лікуються з гіпертонією, бронхітом тощо. Це хвороби не смертельні, доїхати в Здолбунів і отримати справді якіснішу медичну допомогу цілком реально, і це при тому що з кожного села району безперебійно ходять маршрутки в райцентр. А якщо в якоїсь дитини не дай Бог загострення апендициту, або ж хтось отримав травму, або ж інфаркт, інсульт і тд і тп? Таких хворих теж в Мізочі “відкапають”?

  100% що ні. Тому то здоровий глузд говорить, що краще одну нормальну лікарню в Здолбунові, де пацієнт буде впевнений, що в нього професійно діагностують хворобу і ЯКІСНО її пролікують, ніж приїхати в Мізоч, і надіятися максимум на капання, уколи і роздачу таблеток медсестрами.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама