Мізочани задоволені своїм виступом на конкурсі читців

огляд15 березня Здолбунівський районний будинок культури провів традиційний районний огляд читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає». Мета районного огляду – вшанування пам’яті Т.Шевченка, популяризація творчої спадщини Великого Кобзаря, творів сучасної української літератури, активізація діяльності  закладів району з розвитку жанру художнього читання, виявлення талановитих аматорів.

Мізоцький селищний будинок культури та клуб с.Озерко взяли активну участь  у районному огляді.  Учасник колективу художнього читання БК (кер.Надія Одарчук) Олександр Шелест  декламував вірш Т.Г.Шевченка  «Стоїть в селі Суботові» та «А я хлопчина лиш 19 років». Оксана Стаднюк до уваги глядачів запропонувала вірш «Спіть спокійно солдатики».

Колектив художнього читання клубу с.Озерко (кер.Галина Шебуня) представляли Марія Данилюк з уривком  вірша  Шевченка «Гайдамаки» та Оксана Стаднюк  «Єдиний син».

Приємно, що на районному огляді були присутні матері воїнів АТО. Вірші наших декламаторів «зачепили струни душі» не однієї людини.

Кожен учасник отримав  грамоту, а керівники колективів сувеніри з державною символікою.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети