Мізочани беруть ініціативу зі створення ОТГ у свої руки

Буквально декілька днів назад, після бурних подій з перекриттям в Кунині дороги до Гурб, енергія мізочан і кунинців повернулася в конструктивне русло і була створена ФБ спільнота Мізоцька ОТГ.

В цій спільноті почали з’являтися матеріали про децентралізацію, дискусія щодо необхідності об’єднання Мізоча із сусідами. Дуже швидко ініціативна група захотіла зустрітися і наживо, щоб обговорити подальші кроки своєї дільності із наближення ідеї об’єднання до реальності. І сьогодні ця зустріч відбулася. Це не схід селища, не громадські обговорення створення ОТГ, а зустріч ІНІЦІАТИВНОЇ групи пересічних мешканців, які вирішили витратити частину свого вільного часу на вивчення перших кроків і формування спільних планів.

Повідомляє Руслан Власюк, один із ініціаторів зборів та адміністраторів відповідної ФБ спільноти:

Отже, сьогодні відбулися перші збори ініціативної групи по створенню Мізоцької ОТГ. Усе відбулося дуже спонтанно і ми навіть не очікували, що стільки людей зголоситься нам допомогти. Окрема подяка Сергій КондрачукМикола Орлов (Mykola Orlov)Ігор Жовтанюк та Ігор Синяк, які виділили нам свій час та дуже допомогли розібратися в наших подальших діях. Обговорено було дуже багато всього, та основний висновок – Мізоцькій ОТГ бути, і ми прикладемо максимум зусиль, щоб пришвидшити цей процес і не втрачати дорогоцінний час для розвитку нашої громади. Будемо намагатися розвінчати усі міфи та донести до людей правдиву інформацію про позитивний бік реформи децентралізації і про те, що це дасть нашій громаді. Дякуємо усім учасникам ініціативної групи за бажання змінювати світ навколо і маємо велику надію, що громада підтримає та приєднається до нас.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети