Міжнародний Республіканський Інститут запрошує на тренінг

screen-09.33.2927.04.2016
Міжнародний Республіканський Інститут (IRI), за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID) запрошує до участі у програмі «Академія політичного лідерства 2016» депутатів місцевих рад, активістів політичних партій та громадських активістів.

Метою «Академії політичного лідерства 2016» є підготовка нових відповідальних та ефективних політичних лідерів.

Академія передбачає практичне навчання для учасників, створення майданчику для обміну досвідом між молодими політиками з різних регіонів України. Семінари матимуть високий рівень інтерактивності, передбачено роботу у групах над спільними завданнями та виконанням домашніх завдань.

В якості тренерів запрошені відомі експерти, політтехнологи, журналісти, народні депутати України, громадські діячі.

В рамках програми відбудеться три сесії дводенних навчальних семінарів:

– Політичне лідерство

– Ефективні медіа комунікації

– Організація кампаній громадського лобіювання

Перша сесія запланована на 28-29 травня 2016 року у тренінговому центрі Міжнародного Республіканського Інституту у м. Дніпропетровськ. Наступні відбудуться 10-12 червня та 24-26 червня.

До участі запрошуються молоді люди віком від 19 до 40 років, які прагнуть отримати нові знання та мають активний досвід у суспільно-політичному, громадському житті, є діючими депутатами місцевого рівня. Комісією буде відібрано 25 учасників. Для участі у конкурсі необхідно заповнити Aплікаційну форму до 6 травня 2016 року та надіслати на адресу: iriukraine@iri.org. Відбір учасників буде проведений до 17 травня 2016 року.
Найбільш мотивовані учасники будуть рекомендовані до участі у програмах стажування за кордоном.

Усі витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом на всіх етапах програми, оплачуються МРІ.

Контактна особа: Олександр Спутай, керівник програм МРІ в Україні, osputay@iri.org, +38-044-2897740
Завантажити аплікаційну форму:pla_application_form_ukr_Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети