Міжнародні змагання для шкіл

Творчість не знає кордонів. Вибрані команди з кожної країни будуть запрошені до участі в транскордонних змаганнях, що відбудуться в 2013 році в Україні. Під час змагань представники трьох країн будуть працювати у змішаних групах (транскордонні команди будуть). Ідея заходу – продемонструвати культурну різноманітність та творчий потенціал підростаючого покоління. Кожен учасник одержить унікальні промоційні матеріали Програми, але головний приз – це активна участь в іграх! Організатори забезпечують доїзд, проживання та харчування для всіх вибраних груп.

Як взяти участь.

Кожна школа обирає свою команду, заповнює заявку і подає її до 15 березня 2013 р. Заявка включає різні завдання, за виконання яких нараховуються бали. На підставі результатів буде складено рейтинговий список. Організатори оберуть і запросять найкращу команду з кожного регіону. У Польщі: Подляське, Мазовецьке, Любельське та Подкарпатське воєводства. У Білорусі: Гродненська, Брестська, Мінська та Гомельська області. В Україні: Волинська, Львівська, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська та Івано-Франківська області. Всього у змаганнях візьмуть участь 14 команд – представників території Програми. Польські команди обираються Спільним технічним секретаріатом Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007–2013 (СТС). Команди з Білорусі обираються Представництвом Спільного технічного секретаріату у Бресті (Представництво Брест), команди з України –  Представництвом Спільного технічного секретаріату у Львові (Представництво Львів).

Деталі та аплікаційна форма тут.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети