Міжнародна конференція у Рівному

Сьогодні у Національному університеті водного господарства та природокористування м.Рівне відбулась Міжнародна конференція «Актуальні проблеми теорії та практики менеджменту в умовах трансформації економіки», на якій були присутні професорсько-викладацький склад інституту економіки, менеджменту і права НУВП, студенти, а також викладачі із Полтави та Республіки Польща, випускники факультету менеджменту, які нині є успішними підприємцями, керівниками, а також голова ради НГО «АЦРМ «ЗЕОН» Микола Орлов, який очолює ДЕК за однією із економіко-управлінських спеціальностей цього університету. Зокрема польські колеги презентували магістерську програму  з менеджменту, де студенти по року вчаться у Рівному та Любліні і на виході отримують подвійний диплом НУВГП та Люблінської політехніки. Юрій Фалко розповідав про свій шлях становлення власника бізнесу, яким раніше займався його батько. Полтавська колега п.Олена доповіла про сучасні механізми комунікацій роботодавців та претендентів на вакансії, доц.Кузнецова Т.О акцентувала увагу на розвитку АПК, соціальній відповідальності агробізнесу, аспірантка «водника» п.Анна презентувала результати дослідження мотивів наукової діяльності та проблем розвитку науки. На секційному засіданні виступив і Микола Орлов. Ось тези його доповіді.

Оптимальний набір знань і вмінь успішного випускника – потенційного працевлаштованого менеджера

Знання:

 1. Повного процесу управління (від постановки завдання до контролю виконання)
 2. Загального стану сфери в якій збирається працювати (тенденції, ключові гравці, правила)
 3. Основ психології
 4. Основ ділової етики
 5. Базового рівня англійської мови (вміти розповісти Хто ти і що хочеш)
 6. Які державні органи влади якими питаннями займаються, де вони знаходяться
 7. Які контролюючі органи мають права і обов’язки. Хто що перевіряє.
 8. Причинно-наслідкових подій (якщо я це зроблю, то до чого воно призведе)
 9. Перелік  первинних бухгалтерсько-правових документів, що супроводжують господарські операції

Вміння:

 1. Створювати угоди, договори та вміти читати ті, які вам пропонують підписати
 2. Зробити накладну, акт виконаних робіт, рахунок
 3. Відрізняти який суб’єкт господарювання які ділові стосунки з ким може мати (спрощена система, загальна система оподаткування)
 4. Аргументувати своє рішення чи пропозицію
 5. Відрізнити активність від хамства
 6. Заробляння грошей, а не відсижування часу
 7. Прензентувати себе (розмова, вигляд, пунктуальність)
 8. Використовувати шанси
 9. Робити спочатку головне

Після пленарного засідання конференція продовжила свою роботу у трьох секціях. За результатами роботи буде видана збірка доповідей і матеріалів конференції. Завтра другий день секційної роботи.

Марія Орлова, фото автора, повний фотозвіт тутВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети