Місячник добровільної здачі зброї

зброя

З метою протидії незаконному розповсюдженні вогнепальної зброї, боєприпасів до неї, вибухових матеріалів, профілактики кримінальним правопорушенням з їх використанням на території району у березні 2016 року Здолбунівським відділенням поліції буде проводитись місячник добровільної їх здачі.

Всі, хто під час проведення місячника добровільно принесуть та здадуть в підрозділи дозвільної системи вогнепальну, газову чи холодну зброю, у тому числі боєприпаси, звільняються від кримінальної відповідальності.

– Шановні жителі міста та району! Усіх, в кого зберігається незареєстрована зброя, закликаємо звернутися до Здолбунівського відділення поліції з метою її здачі або подальшої реєстрації. – зазначає начальник Здолбунівського ВП майор поліції Олександр Панасюк.

Тим, хто не скористається такою можливістю, загрожуватиме кримінальна відповідальність відповідно до ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

 

Оксана Петренчук, Здолбунівське ВПВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети