Місячний благоустрою у Здолбунові добігає кінця. Фотозвіт

Пропонуємо вашій увазі розпорядження, яке в принципі щороку видається міським головою. Після закінчення місячника кожен може спитати владу: “Що із запланованого зроблено?” і себе :”Чим був корисний місту?”. Поки що двірники борються із прибордюрними зонами, оскільки водії тепер не тільки їздять по ямах, які в Здолбунові називаються дорогами, а ще й в пилюці, щоб не встигнути розгледіти, в яку саме із ям краще вскочити. На цьому тижні очікується масова “вилазка” шкільного десанту для очистки парків та скверів.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови

від 19 березня 2013 року

№30-р Про проведення місячника 
благоустрою міста 
з 1 квітня по 30 квітня 2013 року

З метою поліпшення стану довкілля, благоустрою, озеленення, приведення в належний санітарний та естетичний стан, підготовки міста до Великодніх та травневих свят, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
1.Провести з 1 квітня по 30 квітня 2013 року місячник благоустрою міста.
2. Керівникам підприємств, організацій, установ, об”єктів торгівлі всіх форм власності:
– привести у належний санітарний стан виробничі території;
– впорядкувати прилеглі території та території, які закріплені згідно рішення виконавчого комітету міської ради від 23.02.2011 року № 36, провести обрізку кущів та дерев, почистити прибордюрну частину дороги, пофарбувати огорожі та побілити бордюри.
3. Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління», житловим кооперативам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків:
– привести під’їзди, підвали житлових будинків, прибудинкові території у належний санітарний стан;
– побілити дерева та бордюри на закріплених територіях;
– обрізати кущі, зрізати всохлі та аварійні дерева.
4. Комунальному підприємству «Здолбунівське»:
– побілити дерева та бордюри на закріплених вулицях;
– побілити бордюри в скверах;
– привести в належний санітарний стан міські кладовища;
– завезти пісок на міські кладовища;
– впорядкувати контейнерні площадки.
5. Підприємствам КП «Здолбунівводоканал», КП « Здолбунівкомуненергія», які проводили земляні роботи з руйнуванням дорожнього покриття , виконати роботи по відсипці щебенем місць де проводились аварійні роботи до 12.04.2013 року .
6. Установам освіти міста:
– забезпечити прибирання прилеглих та закріплених територій парків, скверів, побілку бордюр;
– організувати роботи по посадці дерев, кущів та влаштуванню квітників на закріплених територіях;
7. Комунальній службі міської ради:
– провести біжучий ремонт автобусних зупинок ,
– відремонтувати обладнання в скверах та в міському гідропарку;
– ліквідувати стихійні сміттєзвалища;
– виконати роботи по озелененню парків і скверів, згідно Програми озеленення міста на 2013-2015 роки.
8. Мешканцям міста:
– прибрати прилеглу територію, тротуари та прибордюрну ділянку дороги;
– пофарбувати огорожі та побілити бордюри біля власних будинків.
9. Заплановані роботи згідно даного розпорядження виконати до 26.04. 2013 року, а роботи по прибиранню територій та приведення їх до належного санітарного стану виконана ти до 20.04.2013 року.
10.29 квітня 2013 року комісією по перевірці благоустрою організувати перевірку даного розпорядження.
11.Попередити керівників підприємства, організацій та установ всіх форм власності міста, мешканців міста, щодо адміністративної відповідальності за порушення Правил благоустрою міста згідно статті 152 Адміністративного кодексу України.
12. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський

на фото “улюблений” смітник біля Шкільної, 33а , “безпечний колодязь” на вул.Ясна

Доповнено 14.30 19 квітня Реалізація розпорядження

День видався на славу. Людей, які наводили порядки у місті виявилось достатньо багато, але в основному працівники фірм та бюджетних установ. Садочок “Дзвіночок” і пофарбував бордюри і позамітав , ще й образали щось із вишки, дерева побілили, навіть відро для сміття взяли правильне:)

Школярів четвертої школи було багато в сквері біля пам’ятника Бандері і навпроти нього. Обидві вчительки виявились обізнаними про Здолбунів CITY, а одна навіть розпитала хлопців? які поруч ставили батут? чи буде зручно дітям, чи є дозвіл. Ці ж питання, хвилину тому поставив і я, тож лише порадів, що педагог залишилась не байдужа до того? що майстрували хлопці. Хоч я вважаю, що трав’яний газон може і постраждати.

На всіх вулицях  двірниками прибирався прибордюрний пил і земля. Сміття збиралось у купи та пакети. Ремонтувались заодно фасади і навіть дахи.

Десь працювали халтурно, як наприклад зробили плитку на пам’ятнику жертвам Голодомору. Тяп-ляп,  порозмазувано. До деяких ділянок руки так і не дійшли. Наприклад колишня смуга перешкод біля пожежної частини, щоправда біля самого пам’ятника розстріляним мирним жителям все прибрано.

У гідропарку зустріли і будинкоуправління, і спортсменів, працівників КП “Комуненергія”, міську раду на чолі із заступником міського голови та секретарем міськради. Працювали завзято, з вогником.

Звідки не візьмись “Камаз” вантажений землею і  біля всієї міської ради)))) по багнюці робить нову колію, псує газон і застряг….не доїхавши до Алеї випускників. З’ясовувати, хто такі і що забули на важкій техніці у гідропарку пішов Олександр Якубчик з міської ради.

Дуже хотіли показати вам і працівників районної адміністрації та ради в пориві трудового ентузіазму, проте біля приміщення РДА та райради трудовим десантом висадився загін залізничного ліцею.

Школярі були поруч у парку на вул.Грушевського. Назбирали сміття багато. Допомагали і двірники, і автомобілі комунальних служб, які були теж помічені у парку.

Для тих, хто працював із завзяттям і вогником:) нагадуємо: Стаття 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення під час випалювання стерні, сміття, опалого листя передбачає штраф на цивільних осіб — від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб — від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Акція триває, чекаємо на ваші фото та описи трудових подвигів на благо міста, району, села, вулиці.

 Микола Орлов

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети