Місту потрібні нові менеджери і патріоти

orlov_forum_1Нам часто видається, що інші люди не такі, що вони бездушні або черстві або навпаки м’які і без стержневі. У когось обливається серце при вигляді бездомної тваринки, а хтось не помітить і людини якій потрібна допомога. Місто – це теж організм, який потребує діагностування, щоб дізнатися які проблеми насправді хвилюють мешканців. Це потрібно для того щоб не будувати кольорової вежі там де живуть дальтоніки, щоб не витрачати кошти на естетику якщо більшість за металеві лавочки і бетонні огорожі, і навпаки щоб не пропустити «тонкі настрої і побажання» щодо міського простору Здолбунова, щоб не робити того що не оцінять містяни.

Я не люблю слова «проблеми». Тому краще користуватись виразами «потреби» і «побажання». Щоби не плутати капітальні речі з естетичними то краще їх розглядати окремо. Окрім потреб важлива і перспектива. Виходячи із цього сформувався такий собі опитувальник діагностики стану Здолбунова. Запрошую в коментарях підтримати ті чи інші варіанти які видаються вам слушними,  а також запропонувати свої, доповнити коментарі інших. Або надсилайте свої думки на пошту zdolbunivcity@i.ua або через групи ЗС у соцмережах.

Великобюджетні проекти які потребують перегляду:

 1. Відновлення футбольного стадіону «Колос» в районі гідропарку та розбудова навколо нього спортивної інфраструктури
 2. Облаштування замість «клітки для дискотеки» у гідропарку постійно діючого центру культурно-розважального характеру з прокатом відповідного обладнання, місцем збереження спортінвентаря
 3. Перепланування вулиці Б.Хмельницького. Або зробити її дієво закритою від транспорту або прибрати по центру вулиці ліхтарі і клумбу та відновити рух транспорту

Малобюджетні проекти які потребують перегляду

 1. Висадка (відновлення) реальної алеї Героїв Майдану у гідропарку, яка буде однорідною і густою.
 2. Облаштування всіх пішохідних переходів біля навчальних і культурних закладів
 3. Смітнички по всьому місту

Нові проекти капітального характеру, бажані для Здолбунова

 1. Басейн у місті
 2. Дитяче кафе
 3. Дитячий садочок, або приватні групи денного перебування дітей
 4. Приміщення для неприбуткових організацій (проведення заходів, зустрічей, презентацій)
 5. Приміщення – офісний центр в т.ч з можливістю погодинної, подобової оплати за користування залою, робочим місцем, Інтернетом
 6. Дороги ремонтувати виключно комплексно. Разом із пішохідними доріжками, зливовою каналізацією, каналізаційними колодязями, зеленими насадженнями навколо.

Нові проекти естетичного характеру, бажані для Здолбунова

 1. Додаткові дошки оголошень
 2. Розробка іміджевої продукції про місто
 3. Стилізовані вивіски, ліхтарі, лавочки, решітки, люки тощо за якими можна легко ідентифікувати приналежність до Здолбунова
 4. Обрізати всі дерева, висаджені при дорозі, які обмежують видимість автомобілістам і заважають руху пішоходів
 5. Новорічні ялинки прикрашати у парку і місцях де вони природно ростуть.
 6. Контейнерні майданчики закритого типу для збору побутового сміття.

Я розумію, що на фоні війни, безробіття, соціальної напруги мало кому думається на голодний шлунок, а тим більше про розвиток міста, але все ж таки..якщо думка озвучена – значить вона вже має право на життя, а якщо є ще і однодумці то ця думка може стати реальністю.

Місту вкрай потрібні і ваша думка, яку до цього мало коли питала нинішня міська влада і ваша підтримка. До цього дня команди збиралися кулуарно і навіть коли ставали владою то прозорішими не ставали. Міська влада – це всього на всього 40-60 осіб, а жителів то близько 25 тисяч. Невже ми готові цікавитися містом лише раз у 4-5 років, коли делегуємо цим людям вирішувати все, що буде відбуватися у місті? Я вже закликаю однодумців, яким цікаві ідеї, в т.ч мої, які оприлюднені і які ще будуть озвучені гуртуватися, щоб значно розширити коло патріотів МІСТА, району,області. Саме із любові до малої Батьківщини починаються зміни у великій Країні. Давайте разом напрацьовувати те, що потрібно місту, що в ньому хотілось би бачити і ставити це як завдання Новій місцевій владі, яка скоро має прийти на зміну старій.

Микола Орлов

Варіант – потрібно все і чим більше, не проходить у зв’язку із обмеженістю ресурсів:) Варіант – дайте гроші, а ми придумаємо що за них збудувати, відремонтувати – теж не проходить. Перевірено – НЕ збудують, а освоять кошти, а це різні речі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети