. Місту потрібні нові менеджери і патріоти | Здолбунів City

Місту потрібні нові менеджери і патріоти

orlov_forum_1Нам часто видається, що інші люди не такі, що вони бездушні або черстві або навпаки м’які і без стержневі. У когось обливається серце при вигляді бездомної тваринки, а хтось не помітить і людини якій потрібна допомога. Місто – це теж організм, який потребує діагностування, щоб дізнатися які проблеми насправді хвилюють мешканців. Це потрібно для того щоб не будувати кольорової вежі там де живуть дальтоніки, щоб не витрачати кошти на естетику якщо більшість за металеві лавочки і бетонні огорожі, і навпаки щоб не пропустити «тонкі настрої і побажання» щодо міського простору Здолбунова, щоб не робити того що не оцінять містяни.

Я не люблю слова «проблеми». Тому краще користуватись виразами «потреби» і «побажання». Щоби не плутати капітальні речі з естетичними то краще їх розглядати окремо. Окрім потреб важлива і перспектива. Виходячи із цього сформувався такий собі опитувальник діагностики стану Здолбунова. Запрошую в коментарях підтримати ті чи інші варіанти які видаються вам слушними,  а також запропонувати свої, доповнити коментарі інших. Або надсилайте свої думки на пошту zdolbunivcity@i.ua або через групи ЗС у соцмережах.

Великобюджетні проекти які потребують перегляду:

 1. Відновлення футбольного стадіону «Колос» в районі гідропарку та розбудова навколо нього спортивної інфраструктури
 2. Облаштування замість «клітки для дискотеки» у гідропарку постійно діючого центру культурно-розважального характеру з прокатом відповідного обладнання, місцем збереження спортінвентаря
 3. Перепланування вулиці Б.Хмельницького. Або зробити її дієво закритою від транспорту або прибрати по центру вулиці ліхтарі і клумбу та відновити рух транспорту

Малобюджетні проекти які потребують перегляду

 1. Висадка (відновлення) реальної алеї Героїв Майдану у гідропарку, яка буде однорідною і густою.
 2. Облаштування всіх пішохідних переходів біля навчальних і культурних закладів
 3. Смітнички по всьому місту

Нові проекти капітального характеру, бажані для Здолбунова

 1. Басейн у місті
 2. Дитяче кафе
 3. Дитячий садочок, або приватні групи денного перебування дітей
 4. Приміщення для неприбуткових організацій (проведення заходів, зустрічей, презентацій)
 5. Приміщення – офісний центр в т.ч з можливістю погодинної, подобової оплати за користування залою, робочим місцем, Інтернетом
 6. Дороги ремонтувати виключно комплексно. Разом із пішохідними доріжками, зливовою каналізацією, каналізаційними колодязями, зеленими насадженнями навколо.

Нові проекти естетичного характеру, бажані для Здолбунова

 1. Додаткові дошки оголошень
 2. Розробка іміджевої продукції про місто
 3. Стилізовані вивіски, ліхтарі, лавочки, решітки, люки тощо за якими можна легко ідентифікувати приналежність до Здолбунова
 4. Обрізати всі дерева, висаджені при дорозі, які обмежують видимість автомобілістам і заважають руху пішоходів
 5. Новорічні ялинки прикрашати у парку і місцях де вони природно ростуть.
 6. Контейнерні майданчики закритого типу для збору побутового сміття.

Я розумію, що на фоні війни, безробіття, соціальної напруги мало кому думається на голодний шлунок, а тим більше про розвиток міста, але все ж таки..якщо думка озвучена – значить вона вже має право на життя, а якщо є ще і однодумці то ця думка може стати реальністю.

Місту вкрай потрібні і ваша думка, яку до цього мало коли питала нинішня міська влада і ваша підтримка. До цього дня команди збиралися кулуарно і навіть коли ставали владою то прозорішими не ставали. Міська влада – це всього на всього 40-60 осіб, а жителів то близько 25 тисяч. Невже ми готові цікавитися містом лише раз у 4-5 років, коли делегуємо цим людям вирішувати все, що буде відбуватися у місті? Я вже закликаю однодумців, яким цікаві ідеї, в т.ч мої, які оприлюднені і які ще будуть озвучені гуртуватися, щоб значно розширити коло патріотів МІСТА, району,області. Саме із любові до малої Батьківщини починаються зміни у великій Країні. Давайте разом напрацьовувати те, що потрібно місту, що в ньому хотілось би бачити і ставити це як завдання Новій місцевій владі, яка скоро має прийти на зміну старій.

Микола Орлов

Варіант – потрібно все і чим більше, не проходить у зв’язку із обмеженістю ресурсів:) Варіант – дайте гроші, а ми придумаємо що за них збудувати, відремонтувати – теж не проходить. Перевірено – НЕ збудують, а освоять кошти, а це різні речі.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Мої ідеї:
  1. Відновлення інфраструктури стадіону “Локомотив”.
  2. Відновлення фінансування міського футбольного клубу, перейменування його в “Локомотив”.
  3. Облаштування дворів при будинках і дитячих майданчиків всередині.
  4. Впорядкування стихійних і облаштованих сміттєзвалищ.
  5. “Прокачка” модернізація міського скверу Цементників з унилого радянського в сучасний європейський.
  6. Облаштування всіх пішохідних доріжок і тротуарів, модернізація спусками для інвалидів і мам з колясками.
  7. Вирішення проблеми безпритульних собак.
  8. Створення міського кінотеатру.
  9. Створення по місту зон безкоштовного Wi-Fi.
  10. Створення єдиного міського інтернет-порталу з послугами для мешканців, тіпо http://www.vmr.gov.ua/default.aspx
  11. Зменшення кількості алкомаркетів по місту, заборона продажу алкоголя після 20:00.
  12. Ліквідація будь-якого спаму на будівлях міста.
  13. Огородити або закрити довгобудови нормальними заборами/накриттям з соціальною рекламою.
  14. Побудувати для вело-екстремалів свій екстрім-парк: ровери, скейти і т.п.
  15. Створення нових музеїв, і модернізація старих.

  • ігор

   думаю 11 пункт не всім сподобается

   • Микола Погонський

    Мені подобається)

 • Віра

  7. Вирішення проблеми безпритульних собак — ЦЕ ПИТАННЯ №1, тому що зграї собак вранці і ввечері настільки агресивні бігають вулицями Здолбунова, що можуть бути трагічні наслідки для перехожих… Тоді про це заговорять всі.. Не допустіть трагедій..

 • Оля

  Мої пропозиції:
  1. Впорядкування стихійних сміттєзвалищ, створення більших і більше урн для сміття.
  2. Облаштування всіх пішохідних доріжок і тротуарів,.
  3. Дитячий садочок, або приватні групи денного перебування дітей.
  4. Заміна УСІХ понтусів у місті і створення нових ЗА СТАНДАРТОМ.
  5. Вирішення проблеми безпритульних собак.
  6. Відновлення роботи кінотеатру.
  7. Закрити вулицю Б. Хмельницького для транспорту(дуже гарна алея для прогулянок з дітьми та колясками – логічне продовження парку).
  8. Дитяче кафе у місті.

 • Практикуючий психолог

  Гарні і потрібні усі ваші ідеї, але, як ви пишете, вони для міста, а місто, в першу чергу, це ми, його жителі. Сьогодні найбільше болить тим, жителям, хто лишився з централізованим опаленням, чим за нього заплатити, чому з цим нас дурять, чому здолбунівці мають утримувати такого місцевого монополіста, як КП “Здолбунівкомуненергія”? Невже обрані нами слуги міста і міськрада менш розумні чи менш патріотичніші, як у восьми інших райцентрах нашої області та сотень інших міст України, де зуміли відмовитись від таких “якісних теплопостачальних послуг”. Натомісь частково компенсували вартість автономних котлів, проектних і монтажних робіт для переходу на індивідуальне опалення, тобто реально допомогли людям. Одним словом, гроші своєї ж громади використали на її користь, а не на якісь там віртуальні програми, на кшталт інвестиційної програми КП «Здолбунівкомуненергія» на 2014-2015 роки, щойно затвердженої сесією. То може б ці інвестиції не в комуненергію, а справді на покращання умов життя людей? А то допокращувались так, що у Здолбунові тариф на теплову енергію для потреб населення мало не найвиший по Україні і становить 388,30 грн./Гкал (без ПДВ), тобто вищий приміром, як у Харкові (374,50 грн./Гкал), у Львові (277,85 грн./Гкал), Івано-Франківську(231,19 грн./Гкал). Та що там в обласних центрах, коли у Києві ця цифра(375,30 грн./Гкал) нижча, як у Здолбунові. Таким чином, “дякуючи” КП “Здолбунівкрмуненергії” і нашим міським обранцям, які за це “одностайно” голосували, ми випереджаємо столицю. Задумайтесь, в чому??? Більше того, київська влада продовжила срок оплати за жилищно-коммунальні послуги із застосуванням тарифів за вересень до 1 листопада. Як ми бачимо, усе в руках міської влади. То чи здатна наша Здолбунівська міськрада хоча б за цих декілька днів (відколи включили тепло) дозволити нам таку “блаж”? А можливість є. Одна з них – підприємства теплокоммуненерго щорічна отримують державну дотацію на компенсацію своїх затрат. Хіба не проект? Оце і є одне із завдань новій місцевій владі, яка скоро має прийти на зміну старій.

  • Микола Погонський

   Проблема з централізованим опаленням на сьогодні стала мабуть найактуальнішою для багатьох це дуже важкий тягар.

   • У мене питання виникає: чому такі низькі компенсації за надання неякісних послуг. Спробуйте порахувати якій перерахунок якщо температура не відповідає нормам: http://zdolbuniv.rv.ua/teplo/

    • Микола Погонський

     Мабуть є якісь нормативні документи які регламентують розмір компенсації, не думаю що вони їх вигадали самі.

     • Як раз по нормативним документам і виходить така низька компенсація:( Там на сторінці є джерело – Постанова Кабміну № 151 від 17.02.2013 р.

  • Боря

   О, так! Допомогти людям перейти з централізованого опалення на автономку та ліквідувати в місті Здолбунівкомуненергію – це круто! Хто за це візьметься, точно проголосують, як за мера!

 • Tatyana

  Я вважаю, що місту та району потрібні так звані “лежачі поліцейські”, аби водії з примусу обмежували свою швидкість.

  • Abrakadabra

   Сама ідея непогана, але її можна віднести до великобюджетних проектів, так як просто встановити “лежачого поліцейського” неможливо, для його встановлення потрібно пройти ряд заходів. Краще ознайомтесь ДСТУ 4123:2006 Лежачій поліцейський.

   • Tatyana

    Я згідна, що це не дешево, але людське здоров’я та життя вартують більшого. Передусім має бути безпека, а не комфорт.

 • Abrakadabra

  Ідей як завжди безліч і досить не поганих, але як здається мені потрібно з них усіх виділити найважливіші і зробити на них певний акцент, чим швидше ми виконаємо особливо важливі проекти для нашого міста, тим швидше зайдемо вирішення для другорядних проблем.

  “Великобюджетні проекти які потребують перегляду:
  Перепланування вулиці Б.Хмельницького. Або зробити її дієво закритою від транспорту або прибрати по центру вулиці ліхтарі і клумбу та відновити рух транспорту”

  Як на мене це не великобюджетний проект, просто потрібно елементарно відкрити ПДР і подивитися значення дорожніх знаків та їх встановлення. Зараз рух на вулиці обмежений без погодженої схеми-планування в ДАІ, і тому можна вважати що знаки є не дійсними і рух можна здійснювати це по-перше, а по друге:

  “3.1 «Рух заборонено». Забороняється рух усіх транспортних засобів у випадках, коли:

  1. початок пішохідної зони позначено знаком 5.33 ;

  2. дорога та (або) вулиця перебуває в аварійному стані і непридатна для руху транспортних
  засобів; у такому випадку обов’язково додатково встановлюється знак 3.43 .”

  Ця вулиця не підпадає під жоден критерій встановлення даного дорожнього знаку.

  По третє цей знак висить з порушення ДСТУ, так як рух у нас правосторонній,а знак висить по центру то можна вважати, що рух тз можна здійснювати по правій стороні так як дія знаку поширюється тільки на ліву смугу руху, але як я вже говорив вище знаки встановлення з безліччю порушень і вони є не дійсними.

  Елементарне вирішення проблеми:

  1. Це встановлення знаку 5.33 «Пішохідна зона». Що дозволить рух як і для тз, зі швидкістю 20 км/год, так і для пішоходів з перевагою у русі.

  2. Встановлення знаку 3.2 “Рух механічних транспортних засобів заборонено” забороняє рух усіх механічних транспортних засобів.

  Тільки потрібно скласти та погодити схему і закупити необхідні знаки і проконтролювати зауважу правильність їх встановлення.

  • Кларк Кент

   саме тому робиться опитування/обговорення проблем(потреб і побажань), щоб надалі виокремити найбільш плачущі в найнеобхідніші – з подальшим їх виконанням в першу чергу

   • Здолбунівсіті

    Абсолютно вірно!

 • Оля

  Однією із проблем міста також є відсутність громадських туалетів (1 в парку і 1 на автобусній – це не показник міста).

 • пропозиції з власної сторони:

  1. Очистити усі будівлі, стовпи, зупинки від спаму
  2. Облаштувати майданчик для баскетболістів, футболістів та волейболістів
  3. Створення по місту зон безкоштовного Wi-Fi
  4. Модернізація міста у сучасне (електронізація, введення сучасних технологій, атоматизація)
  5. Створення міського порталу із детальною інформацією про кожне місце, яке буде цікаве не тільки для туристів, а й для самих мешканців.

 • Кларк Кент

  пропоную всім небайдужим завітати завтра (30.10. четвер ) до приміщення Укрцемремонту (вул. Незалежності 11), зал засідань, та провести гарно та з користю час…
  хтось має ідеї, хтось проекти та шляхи їх реалізації, хтось просто в змозі допомогти своїми думками та фізично – всі велкам..
  навіть у коментах видно – один спеціалізується на пдр, інший на теплоенергетиці, третій як допомогти в конкретних справах…
  тому реально – разом ми сила..
  як додатковий бонус – захоплююча гра в “мафію”, яка поглинає з першої ж гри та інші не менш цікаві ігри..
  тому мотивація+кльові емоції та позитивне мислення вітається! Велкам!:)

  • Здолбунівсіті

   Початок о 17.00. Дякуємо, що підказав Вікторе! Засідання ігрового інтелектального клубу – можливість нових небанальних знайомств та обєднання креативних ідей та зусиль на користь справі.

 • Ольга Ферар

  Голосую за Орлова. Найкращий план з ти що я читала до виборів. Ніде так не розкрита була тематика місцевих проблем.

 • Оля

  Доповнення до п.3 «Малобюджетні проекти які потребують перегляду» та до п.6 «Нові проекти естетичного характеру, бажані для Здолбунова».

  1. Облаштування пунктів сортування сміття у місті. А саме забезпечити у місцях великого збору мусору не менше ніж 4 контейнери (скляні пляшки – в один контейнер, пластикові — в другий, папір — у третій, органічні рештки — в четвертий). Для цього варто лише прикріпити решітки зверху на існуючі контейнери. Неможлива ефективна утилізація сміття у випадку, якщо воно не посортоване.

  2. Облаштувати пункти збору сміття в школах району(4 види контейнерів). Саме діти та освітяни міста зможуть запустити ідею чистоти в маси.

  3. Пофарбувати існуючі урни для мусору у «привабливий» колір і водночас попередити корозію.

  4. Здійснювати збір сміття у місцях його найбільшого скупчення у тричі частіше. Практика показала, що на переїзді біля 142км недостатньо очищати мусорники 2 рази в тиждень. Працівники комунального підприємства ретельно прибирають і вичищають
  смітники проте один пункт збору сміття це мало для жителів такого великого мікрорайону. Або доцільно облаштувати ще щонайменше 3 таких самих за розміром пункти збору сміття або збирати сміття 5
  разів на тиждень. Прикрим є той факт, що вартість послуг по збору сміття підняли, а ефективність роботи не покращили.

  5. На зупинках автотранспорту встановити більші, ніж зазвичай урни.

  6. Встановити більше урн для сміття по місту (Для прикладу по вулиці Б.Хмельницького немає жодної урни для сміття).

 • Ольга Ферар

  Головною зміною також вважаю заборону проїзду по вулиці Зеленій багатотонних навантажених авто які ледве розминаються з маршрутками. Ніде не бачила щоб по центру міста гасали тонники як по трасі.

 • Іван

  Мене турбує футбол, як один з найпопулярніших і найулюбленіших видів спорту у місті. Ця тема давно актуальна серед жителів міста. Однією зміною назви команди чи частковим фінансуванням дорослої команди справу не зрушиш. Гроші на вітер… Необхідна чітка програма створення (відродження) футбольного клубу починаючи з дитячих команд. Але не “Нью Васюки” з відомої книги, а програма з конкретними обов’язками і термінами виконання: місцевої влади щодо часткового фінансування, залученням коштів благодійників, використанням навчально-тренувальної бази, очікуваними результатами в турнірах різних рівнів. Тільки тоді отримаємо команду пристойного рівня, яку буде любити і підтримувати наш вболівальник.

 • Светлана

  план хороший,правда-дещо на дальню перспективу. От тільки по вулиці Б Хмельницького міняти думаю-не потрібно нічого.Вулиця гарна,є прикрасою центра міста-типа бульвар,транспорт проїжджає-є 2 полоси.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама