Місцеві громади Рівненщини можуть позмагатись за 50 тисяч гранту

Відбулось засідання конкурсної ради з проведення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, на якому оголошено про початок конкурсу. Кінцевим терміном подання заяв на участь у конкурсі встановлено 1 березня 2014 року.

 У 2014 році один проект максимально зможе отримати з обласного бюджету 50 тис.грн. Але, нагадаємо, конкурс проводиться лише за умови співфінансування, тобто кошти на реалізацію проектів виділяються з бюджетів районної (міської), сільської (селищної) та обласної рад. Тому, відповідно до рішення конкурсної ради, проекти повинні передбачати власний внесок у фінансовій, матеріальній або іншій нематеріальній формі у розмірі не менше 30% від загальної вартості проекту.

Також конкурсна рада встановила пріоритетні напрямки:

–          розвиток підприємництва;

–          енерго та ресурсозбереження (окрім проектів, у яких заміна вікон, дверей на металопластикові складає понад 10 тис.грн);

–          розвиток туристичної діяльності;

–          удосконалення механізмів охорони довкілля;

–          організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню;

–          реформування системи житлово-комунального господарства;

–          удосконалення системи благоустрою населених пунктів.

Тож усі громади сільських, селищної, міської рад Здолбунівщини можуть долучитись до написання проектів з можливістю отримання коштів співфінансування важливих місцевих потреб.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети