Міст олівцем, недешеві дерева – як приклад чому у депутатів є питання до витрат з бюджету

Як якісно готуватися до сесії, чому у депутатів є запитання до проектів бюджетних рішень? Тому що є такі ситуації, як у фрагменті з депутатського життя одного народного обранця.

Із допису у ФБ Дмитра Сироти:

В рамках підготовки до сесії та задля ознайомлення з деякою проектно-кошторисною документацією завітав в КП Здолбунівське. Для вивчення взяв об’єкти, котрі зацікавили мене на вчорашній бюджетній комісії, а саме:
– новий ігровий майданчик, встановлений в гідропарку;
– знаменитий міст через Вісімку.
Якщо до першого об’єкту ні в кого зауважень немає, то другий викликає гострі дискусії між прихильниками та противниками. Тепер більш детально по самих об’єктах: ігровий майданчик облаштований, діти граються, батьки задоволені і здається все чудово- та от ціна на дерева, адже посаджені клени 4шт. коштують майже 10 000 гривень (вартість одного садженця згідно квитанції та документації 2300 грн.), та певний збій є, згідно накладної куплені 4 клени, а згідно акту посаджені 3, проте на майданчику є 4. Чи то неуважність при заповнені, чи то подарунок місту від підприємця???) . Більше запитань викликала вартість кленів, адже за декілька хвилин пошуків в мережі знаходжу такі ж, але дешевші, працівникам КП радив краще доглядати за «золотими деревами» тому,що на даний момент з цим проблеми, оскільки частина листового покриву посохла і дерева всихають.

Другий об’єкт – знаменитий міст через вісімку. Вчора, під час комісії, нам був презентований ескізний проект з оглядовими майданчиками, у самому проекті міст поки без майданчиків, які там можуть з’явитися лише після корегування, проте невідомо наскільки тоді зросте його і так не малий кошторис (від ЗС: і чи не вийде загальна вартість більше 1,5 мілйьони що автоматично мало би означати проведення тендера для обрання виконавця?). Чи потрібен він та чи потрібно міняти проект, додаючи ще кошти, на даному етапі залишається запитанням. І відповідь на це мають давати самі здолбунівчани.
На завершення, хочеться звернутися до міської ради (в подальшому планую це ініціювати) з побажанням, аби проектні роботи замовлялися у фірм, що працюють на сучасному обладнанні та обов’язково візуалізувалися і цифрувалися . Дані об’єкти можна буде представляти депутатам та громаді.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети