Міський голова Берестечка засуджений за хабарі

Міському голові Берестечка Миколі Шотіку, який вимагав та одержав 6 тисяч гривень неправомірної вигоди від представника спільного польсько-українського підприємства, призначили покарання у виді штрафу – 35 тисяч гривень.

Про такий вирок Горохівського районного суду повідомляють у прес-службі прокуратури Волинської області.

Його також позбавлено рангу посадової особи органів місцевого самоврядування та права 3 роки обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарчих обов’язків в органах державної влади.

Як встановили під час розслідування, хабар Шотік вимагав за сприяння у наданні земельної ділянки в оренду для будівництва на ній мотельного комплексу.

Ще на початку квітня 2014 року представник підприємства звернувся Шотіка із проханням посприяти в отриманні ділянки. Міський голова запропонував йому кілька ділянок на вибір і пообіцяв своє сприяння за 35 тисяч гривень.

Наприкінці липня посадовець рекомендував позачерговій сесії міської ради прийняти рішення про надання дозволу на виготовлення проектної містобудівної документації для коригування частини генерального плану тієї частини міста, де мав бути розмішений мотель, і сам проголосував за таке рішення.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети