Міські депутати Здолбунова не відмовилися від ідеї створення ОТГ

Попри, ймовірно, очікування керівництва міської ради, депутати не підтримали ВІДМОВУ від створення ОТГ у складі Здолбунівської, Богдашівської, Квасилівської рад. Секретар ради Валентина Капітула ознайомила присутніх із підсумками обговорення, результатами засідання робочої групи. Однак зовсім не враховані були ні опитування мешканців в т.ч в соцмережах і на інтернет ресурсах, тому депутат Микола Орлов, зауважив, що ідея об’єднання ще має право на життя, тим більше, що цифри вперто говорять ЗА перспективність ОТГ. Після виступу депутата, головуючий одразу поставив на голосування проект рішення про відмову від створення ОТГ.

На зауваження членів ініціативної депутатської групи, що у залі є експерт Центру розвитку місцевого самоврядування, який готовий представити свої аргументи, які можуть вплинути на рішення депутатів, міський голова відреагував і НЕ надав йому слово ДО голосування.

Депутати рішення не прийняли, а отже питання об’єднання досі відкрите для Здолбунова. Після голосування виступив експерт Михайло Шелеп, який зупинився на трьох аспектах дуже коротко, як процедурних так і змістовних щодо об’єднання, чим можуть скористатися депутати і посадовці ради для прийняття рішення в майбутньому.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети