Міське планування: де аргументи?

Цікаво в хронології спостерігати за тим як відбувається бюджетний процес у Здолбунові. Коли ви прийдете лише на 1 засідання бюджетної комісії чи сесію то вам може здатися що все так переконливо і аргументовано. А коли на одній комісії і сесії вас переконують виділити кошти на асфальтування доріжки в гідропарку, а на іншій вже третину цих коштів знімають на ремонт дорожньої розв’язки, яку знов таки на минулій сесії на пряме запитання депутата завіряли, що вона буде зроблена і потенціал у компанії це зробити є (на відео з 24 хв), то розумієш, що з плануванням в міській раді щось не так.

А яким аргументом має бути додаткове виділення нашому футбольному аутсайдеру додаткових 20 тисяч гривень? Як варіант спадає на думку лише кількість пропущених голів у стартових турах ДРУГОЇ!!! обласної ліги від сільських команд.

Але маючи 13 вірних депутатських штиків і мерський контрольний 14й голос, аргументацією можна і не перейматися.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети