Міське будинкоуправління хочуть ліквідувати

Нове законодавство визначає нові правила, зокрема закріплення УСІХ багатоквартирних будинків за управителями, якщо в ньому не має створеного ОСББ. У зв’язку із цим міська рада підготувала проект рішення, який дає багато доручень КП “Міське будинкоуправління”, серед яких і …попередження працівників про його ліквідацію. Цікаво з якою якістю будуть виконані всі попередні пункти рішення міськради коли працівники комунального підприємства будуть попереджені про його ліквідацію.

Р І Ш Е Н Н Я (проект)

від  16 березня  2016 року

Керуючись статтями 29, 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління»:

–      До 01.05.2016  провести обстеження та скласти акти огляду  житлових будинків для визначення їх технічного стану.

–      До 01.05.2016  провести інвентаризацію технічної документації на всі будинки, у разі відсутності – поновити (у тому

числі на прибудинкову територію).

–      До 01.04.2016  провести аналіз по кожному будинку щодо власності квартир (конкретно визначити скільки квартир не

приватизовано).

–      До 01.07.2016  підготувати та списати з балансу багатоквартирні будинки, у яких розташовані приміщення приватної та іншої форм власності в порядку, передбаченому чинним законодавством;

–      До 10.04.2016 провести у всіх будинках інформування співвласників багатоквартирних будинків щодо роз’яснення форм управління багатоквартирним будинком згідно діючого законодавства.

–      Попередити працівників комунального підприємства «Міське будинкоуправління»  про ліквідацію підприємства.

  1. Виконавчому апарату міської ради:

–      Стимулювати формування ринку управителів.

–      До 01.07.2016 визначити управителів будинків на конкурсних засадах.

–      Інформувати в засобах масової інформації щодо форм управління багатоквартирним будинком співвласникам багатоквартирних будинків.

–      Сприяти передачі безоплатно у власність або постійне користування земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки.

–      Передбачати в бюджеті кошти для впровадження програми стимулювання проведення мешканцями капітальних ремонтів житлових будинків.

–      Визначити відповідального в апараті міської ради щодо координації роботи по управлінню багатоквартирними будинками та підписання договорів про надання послуг з управління багатоквартирними будинками.

  1. Комунальним підприємствам міської ради:

–      До 01.05.2016 року розглянути питання щодо можливості надання платних послуг по обслуговуванню багатоквартирних будинків.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування (голова комісії Бабій О.О.).

Міський голова                                                                    І.О.ОльшевськийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети