Міська влада чекає на пропозиції

10 жовтня 2012 року на черговій сесії Здолбунівської міської ради буде розглядатись питання про хід виконання рішення міської ради від 05.10.2011 № 277 «Про стан злочинності та охорони громадського порядку у місті Здолбунів».
Просимо всіх мешканців міста долучитись до обговорення даного питання.
Свої пропозиції та зауваження можна опустити у скриньку «Лист міському голові», яка знаходиться у міській раді по вулиці Приходька, 1 на першому поверсі, або в іншій формі, або подати в іншій формі.

Виконавчий апарат.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети