Міська рада врахувала пропозиції здолбунівчан, зібрані під час флеш-мобу ЗЕОНівцями

Прекрасна новина надійшла від Здолбунівської міської ради. Плідно працюючи у 2016 році над темою залучення громадян до участі у бюджетному процесі, Аналітичний центр розвитку міста ЗЕОН, в рамках партнерства “За прозорі місцеві бюджети”, провів другий збір пропозицій від пересічних мешканців Здолбунова до бюджету і місцевих програм розвитку міста. Повний перелік зібраних пропозицій можна переглянути за цим посиланням: http://zdolbunivcity.net/zeon-zibrav-novi-propozytsiji-zdolbunivchan-do-byudzhetu-mista/

В середу був прийнятий бюджет і основні цільові програми міста. Міський голова поінформував ЗЕОН про те, які  саме пропозиції були враховані у найближчий перспективі на 2017 рік, ще частина була врахована у планах на 18-20 роки. Попри те, що цьогорічний бюджетний процес йшов в міській раді із збоями щодо термінів, проектів рішення і обговорення проектів, та на кінець року ситуація трохи змінилася: бюджет ухвалено ще цьогоріч, програми теж, пропозиції від громадян враховані у суттєвій кількості. Це гарний знак наприкінець року!

Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» дякує всім тим, хто надав власні пропозиції до бюджету міста та закликає здолбунівчан до ще більшої активності та участі у бюджетному процесі міста. Всі пропозиції, які будуть отримані у формі звернення громадян будуть направлені  до Здолбунівської міської ради.

Окрім цього, завжди свої пропозиції можна надіслати на електронну форму. Для цього, просто потрібно натиснути на банер у правому віджеті сайту «Здолбунів Сіті»  і безпосередньо подати власні пропозиції до бюджету міста. Пропозиції, які надійдуть за допомогою даної форми будуть систематизовані і також надіслані до Здолбунівської міської ради.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети