Міська рада прийняла розлоге рішення щодо дорожнього господарства в місті

13 червня 2018 року після звіту заступника міського голови було прийняте широке, розлоге, доволі комплексне рішення щодо дорожнього господарства в місті. Як депутат на постійній депутатській комісії вніс ряд пропозицій, які були у повному обсязі враховані у рішенні колег.

Зокрема:

  • облаштування пішохідного руху на перехресті вул.Фабричної, Мазепи, Незалежності
  • облаштування пішохідного руху на автостанції, адже нікому досі не видавалося дивним як то люди із платформ посадки-висадки пасажирів на острівці мали переходити дорогу, тим більше на самій схемі руху, що висить на самій автостанції “зебри” чітко намальовані
  • визначення назв зупинкам громадського транспорту, виготовлення та розміщення табличок на автобусних зупинках

Пройшло два тижні і вже є перші рішення виконкому які підтверджують виконання частини прийнятого рішення, зокрема щодо назв зупинок. Сподіваюсь, що це не будуть таблички, які ніхто не роздивиться на зупинці, а ця справа стане в нагоді жителям та гостям міста для кращого орієнтування в місті та полегшення логістики, туристичної інформації.

Завантажити (DOC, 53KB)

Цитую прийняте на виконкомі:

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Здолбунівське» та на виконання пункту 2 рішення Здолбунівської міської ради від 13.06.2018 року №653 «Про стан та завдання щодо покращення автобусного сполучення у місті Здолбунів», виконавчий комітет вирішив присвоїти назви автобусним зупинкам по руху автобуса Рівне-Здолбунів з виготовленням та розміщенням на них інформаційних табличок з назвами зупинок.

Прочитайте рішення і КОНТРОЛЮЙТЕ зазначені терміни виконання робіт відповідними службами. Внесене у програму чи у план заходів – це ще не означає, що автоматично якісно виконане.

Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети