Міська рада оперативно “підлатала” гараж

Гараж міської ради схоже в аварійному стані. Про це, на власному блозі зазначила Ольга Ферар. Приміщення позаду міської ради були у вкрай небезпечному стані, а цеглини схоже ось-ось збирались впасти прямо на тротуар.

 

Гараж

Під час зустрічі з міським головою Ігорем Ольшевським, Ольга повторно озвучила небезпеку падіння частини приміщення. На що головний господарник міста пообіцяв оперативно відреагувати. І дотримав свого слова. Сьогодні тріщини замазані розчином і пофарбовані.

Гараж сьогодні

– “Наскільки даний ремонт зупинить рух тріщин – мені не відомо. Натомість, я вдячна за оперативну реакцію міської влади і зменшення небезпеки падіння цегли зверху приміщення!”- зазначила Ольга Ферар.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети