Міська рада оголосила конкурс на кращий ескіз

Здолбунівська міська рада оголошує конкурс на кращий ескіз пам’ятного знаку «Пам’яті Героїв» на площі Героїв Майдану в місті Здолбунові!Метою конкурсу є відбір найкращого ескізу пам’ятного знаку«Пам’яті Героїв» на площі Героїв Майдану в місті Здолбунові, як узагальнюючого знаку для вшанування та відзначення осіб за громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних засад незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу впродовж всіх періодів становлення та розвитку нашої держави.
Термін подачі проектів з 15 березня до 16.00 год. 30 квітня 2018 року включно. До участі в конкурсі допускаються ескізи, що надійшли на електронну адресу (miskrada@ukrsd.com.ua), надіслані поштою або подані за адресою Здолбунівської міської ради з позначкою “на конкурс” (35700, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Василя Жука, 1)
Грошова винагорода переможцю 1 тис. 500 грн.
Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися з Положення про проведення конкурсу на кращий ескіз пам’ятного знаку «Пам’яті Героїв» на площі Героїв Майдану в місті Здолбунові» (Рішення № 39 від 28 лютого 2018 року), розміщеного на офіційному сайті Здолбунівської міської ради в розділі «Офіційні документи. Рішення виконкому» .http://www.zdolbyniv.rv.ua/…/6588-rishennia-vykonavchoho-ko…

Телефон для довідок: (03652) 2-45-47Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети