Міська рада, НГО та міжнародний партнер підписали меморандум на користь молоді громади

Коментує міський голова Здолбунівської громади Владислав Сухляк:

📚Програма «Мріємо і діємо» активно реалізується у Здолбунівській громаді! Так, сьогодні, 8 жовтня ми підписали Меморандум про співпрацю в рамках реалізації USAID програми «Мріємо та діємо» між Здолбунівською міською радою, Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в особі Мяхрібан Дракман та ГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» в особі Миколи Мокрика.
📌Разом з програмою «Мріємо та діємо» за підтримки Здолбунівської міської ради, протягом останнього літа молодь Здолбунівської громади створювала дизайн та самі продумували наповнення молодіжного простору таким чином, щоб він відповідав потребам та їхнім запитам .Після підписання Меморандуму, чекаємо створення Молодіжного простору на базі Здолбунівської бібліотеки-філії для дітей та юнацтва (м. Здолбунів, вул. Кн.Ольги 34), а команда Молодіжного простору вже готує проектну заявку з метою отримання фінансування на активності та заходи, які будуть проводитись в просторі наступного року.
🔨Саме в рамках цієї співпраці, у Здолбунівській громаді стартував БУР-табір. 1 жовтня до Здолбунова приїхали 18 волонтерів з різних міст України! 10 днів поспіль волонтери працюють на об’єктах, допомагають відремонтувати помешкання родинам у потребі. Також, ними створюється незвичайний мурал з хом’яками! 🎨Другу половину дня волонтери беруть участь в культурно-освітніх заходах, знайомляться з громадою та місцевими мешканцями, обмінюються досвідом та відпочивають. 🟢#БУРтабір ‒ це волонтерський будівничий табір в невеликих містах чи селах України, який залучає молодь з усієї країни до волонтерства.
👉Також, в рамках програми Мріємо та Діємо в громаді проходили активності за напрямками:
🔹«Медіаграмотне літо» – команда медіадрайверів пройшли навчання і провели тренінги для жителів громади 60+, проведено інформаційну кампанію у партнерстві із місцевими кафе, а також взяли участь у всеукраїнській онлайн-грі FakeBusters, де наша команда і перемогла. Таку ж гру, тільки офлайн, було проведено і для здолбунівської молоді.
🔹 «Всі різні – всі свої” – з метою сприяння розбудові соціальної згуртованості, толерантності та різноманіття в Здолбунівській громаді була сформована ініціативна група, яка отримавши менторську підтримку, реалізувала зустріч-діалог «Будь толерантним!» у форматі «вільний мікрофон», де кожен відвідувач став спікером.
🔹Молодіжна рада та шкільне самоврядування теж отримала підтримку у вигляді компонента «Громадянська освіта», вже проведені тренінги та проводиться менторський супровід впровадження ініціатив.
‼️Молодь – рушій нашої громади!


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети