Місяць вивчають пропозиції заборони продажу алкоголю вночі у Здолбунові

Попереднє рішення прийнято депутатами Здолбунівської міської ради. Триває обговорення. після цього на сесії буде затверджене остаточне рішення. Такі права депутатам надають нещодавні зміни до законодавства.

Р І Ш Е Н Н Я

Від 19 вересня 2018 року                                                                № 720

Про розгляд проекту рішення «Про обмеження

та  заборону продажу слабоалкогольних та

алкогольних напоїв на території Здолбунівської

міської ради у нічний час

 

            Керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива(крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових» від 22 березня 2018 року №2376- VIII та пунктом 441 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи листи Здолбунівської районної ради та Здолбунівської районної адміністрації  щодо заборони реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вин столових в магазинах міста в нічний час (з 22:00 до 08:00 години), а також лист Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області, у  якому повідомляється, що у вечірній та нічний час в громадських місцях міста спостерігається зріст рівня злочинності, особливо поблизу закладів торгівлі у яких алкогольні напої продаються цілодобово та   з метою обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива на здоров’я мешканців міста,  обмеження доступу до них підлітків та молоді, утримання в належному санітарному стані об’єктів благоустрою та забезпечення на території міста чистоти і порядку, дотримання тиші у громадських місцях, Здолбунівська  міська рада

ВИРІШИЛА:

  1.   1. Суб’єктам господарювання, які зареєстровані в установленому порядку, та суб’єктам господарювання, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства України, обмежити  продаж  пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та тимчасових спорудах торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, окрім закладів ресторанного господарства (кафе, бари, заклади громадського харчування, ресторани тощо) на території міста Здолбунів шляхом заборони їх реалізації з 22:00 до 08:00 години.
  2. Суб’єктам господарювання міста Здолбунів рекомендувати інформувати покупців про прийняття Здолбунівською міською радою даного  рішення.
  3. Здолбунівському відділенню поліції Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області активізувати роботу щодо посилення контролю за дотриманням вимог статей 156, 178, 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою недопущення розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законами України місцях.
  4. Оприлюднити проект даного рішення на офіційному сайті Здолбунівської міської ради та в засобах масової інформації.
  5. 5. Контроль за виконанням проекту даного рішення покласти на постійну депутатську комісію міської ради з питань депутатської діяльності, етики,освіти, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики та охорони громадського порядку (голова комісії Базан Ю.О.)

 

Міський голова                                                                                     І.  Ольшевський

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети