Міс професійність із здолбунівського ліцею

У Рівному завершився обласний конкурс „Міс профтехосвітяночка”. Учасниці виявляли свої здібності й таланти у чотирьох конкурсних завданнях: “Візитна картка”, “Інтерв’ю”, “Мій талант” і “Дефіле у вечірній сукні”. Оцінювалися, як повідомляє освітянський портал rivneosvita.org.ua, не лише зовнішні дані конкурсанток, яких так щедро наділила природа, а також їх інтереси і таланти, інтелект і особисті якості. „Міс профтехосвітяночка” стала не тільки першим в Україні обласним конкурсом серед учениць професійно-технічних навчальних закладів, але і поставила високу планку якості, давши можливість учасницям показати свою самодостатність.

  Дівчата, які беруть участь у конкурсі, зазвичай всебічно розвинені: співають, танцюють, декламують. Усі учасниці привабливі у будьякому образі. Кожна посвоєму неповторна, посвоєму приваблива, що і доводили конкурсантки у творчому конкурсі. Майже кожна красуня вважала своїм найкращим талантом спів, але й не обійшлося у конкурсі без запальних танців. Дівчата дуже гарно та цікаво представляли себе та свої професії, власні творчі вміння. Перукарі, кухарікондитери, оператори комп’ютерного набору, бухгалтери та інші демонстрували тут свої таланти.

   Конкурсантки і вболівальники отримали багато позитивних емоцій, адже, незважаючи на примхливу погоду, на святі панувала атмосфера весняного настрою.

   Володаркою титулу „Міс профтехосвітяночка” стала Лінік Марія з Рівненського професійного ліцею; титул „Перша Віце Міс” виборола Парфенюк Тетяна з ДПТНЗ „Рівненський центр професійнотехнічної освіти сервісу та дизайну” (вона ж стала „Міс глядацьких симпатій”); титул „Друга Віце Міс” дістався Ковтун Руслані з Рівненського торговопрофесійного ліцею. Без подарунків і титулів від організаторів конкурсу не залишилася жодна учасниця. Наша здолбунівчанка Толкач Анастасія, ДПТНЗ „Здолбунівський професійний ліцей залізничного транспорту”, здобула титул „Міс професійність”.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети