Міняю жінку Здовбиця-Донецьк. Ефір 23.10.


Риба шукає, де глибше. А людина – де краще. Це знають усі. Дві родини на проекті “Міняю жінку” це вирішили уточнити.

Чи слід шукати за тридев’ять земель кращого життя, чи робити його кращим там, де живеш?

У селі Здовбиця на Рівненщині живе родина приватного підприємця Миколи та викладача університету Марії, виховують шестирічну Софійку. Подружня пара вважає, у них немає жодних проблем та недоліків, а є лише потреби та побажання. Мама цієї родині дозволяє татові керувати сім’єю та почувати себе стовідсотковим господарем.

У протилежному кінці України в Донецьку живе інша родина учасників: мама Ганна, тато Сергій та син Всеволод. Подружня пара вважає, що запорукою щасливої родини не може бути лише любов. Однак вияву ніжних емоції їм бракує обом. Основною рушійною силою у цій родині – є мама Ганна.

Чи справді важливо довіряти своєму чоловікові? Яка з родин почуває себе гармонійно та хто ж у сім’ї має бути головним? Хто не встиг подивитись по телевізору можете переглянути тут.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети