Мінкульт відповів рівненським депутатам на закиди із зволіканням реєстрації громад ПЦУ

Останнім часом Рівненщиною ширилися повідомлення різного змісту але навколо єдиної теми – чому не реєструються нові релігійні громади із оновленими статутами, які визначилися із своєю приналежністю до ПЦУ.

Одні джерела натякали на саботаж зі сторони конкретних чиновників ОДА, інші на те, що спочатку має бути зареєстрована обласна єпархія, а потім безпосередньо громади, треті питали а в кого то реєструватися.

Але диму без вогню не буває. І лише звернення депутатів Рівненської обласної ради в столицю, розворушило це питання настільки, що почалися рухи. З однієї сторони Міністерство культури  повідомило, ну власне є оригінал цього листа.

З нього (від ЗС. чомусь МІНІСТЕРСТВО, як вбачається із скріну на їх же ОФІЦІЙНОМУ сайті реагує на ПРОЕКТ, а не РІШЕННЯ і дата 2015 року) вбачається три, як мінімум, важливі тези:

  1. На реєстрацію обласної єпархії до Мінкульту документи надходили
  2. Реєстрація чи не реєстрація єпархії не є перешкодою реєстрації нових статутів нових громад
  3. Обласних депутатів традиційно закликають “не розхитувати човен на користь агресора”, через таку свою позицію і саме звернення до столиці

Однак співпало так чи ні, але одразу з’явилися повідомлення про визначення суб’єкта, який повинен здійснити реєстрацію на обласному рівні і це обласне управління культури і туризму, а робоче місце для цього облаштують у рівненському ЦНАПі.

І попри те, що всі сторони заявляють про ніби то зрозумілі механізми і непорушені строки, однак ситуація є такою якою вона є. А без паперів у нас як то кажуть і ні туди і ні сюди.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети