Міністру від здолбунівчан

lstetsПане міністре, ми тут прочитали на ЗС, що ви пропонуєте громадськості контролювати ремонт доріг. Оце зняли на днях як в Здолбунові ремонтують вулицю Шевченка. Може вам буде цікаво це відео, бо нам теж цікаво хто видає такі розпорядження класти асфальт в калюжі, скільки на це пішло грошей і за скільки днів на цих самих місцях будуть ще більші ями.

ПАНЕ МІНІСТРЕ, а може то закидували ями НАШИМИ грошима перед ВАШИМ приїздом до нас у Здолбунів? Відео 12.02, ваш візит 13.02, опачки…

ВІДЕО (ми обрізали і змонтували із матеріалів наданих здолбунівчанином Сергієм)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети