Міністра екології чекають біля статуї Свободи

ministrРобоча поїздка міністра екології Олега Проскурякова розпочалася з відкриття сміттєпереробного заводу, який збудували поблизу Рівного.

Там з відходів вироблятимуть альтернативне паливо яке буде використовуватись на здолбунівському ПАТ «Волинь-цемент». Попередні випробування цієї лінії на заводі вже відбулись. Тому міністра чекають і на виробництві, де йому продемонструють користь від такої новації, а саме наскільки використання сміття здешевить вартість цементу й буде безпечним для довкілля.

У планах посадовця: ознайомлення з роботою комунального підприємства «Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне», обласний перинатальний центр, на модернізацію якого в рамках Нацпроекту «Нове життя», ініційованого Президентом України, спрямували значні бюджетні інвестиції.

У рамках робочої поїздки Міністр екології та природних ресурсів України також побуває в Центрі променевої терапії обласного комунального закладу “Рівненський обласний онкологічний диспансер”. Там від сьогодні запрацює другий лінійний прискорювач, який підсилить вже діючі потужності. Також Олег Проскуряков відкриє оновлене радіологічне відділення.

На завершення посадовець проведе нараду в облдержадміністрації, де обговорить актуальні для області екологічні проблеми та питання ефективного використання природних ресурсів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети