Міністр відвідав здолбунівських залізничників

чиновники в депоПід час робочої поїздки на Рівненщину Міністр інфраструктури України відвідав ВП «Ремонтне вагонне депо Здолбунів».

Під час зустрічі із колективом підприємства Андрій Пивоварський розвіяв міф про те, нібито залізничні лікарні будуть перепрофільовувати в інші заклади. Він наголосив, що всі лікарні й надалі лікуватимуть співробітників залізничної інфраструктури.

«Наразі наше Міністерство разом з Міністерством охорони здоров’я напрацювали план подальшої роботи таких закладів. Людям профінансовані заробітні плати, закуплено медикаменти. Вже 75 відсотків лікарень загалом по Україні передано на баланс місцевих органів влади», – зазначив Андрій Пивоварський.

Міністр наголосив, подібні розмови щодо будь-яких змін у цих медзакладах безпідставні – повідомляє Рівненська ОДА.

Нагадаємо, на останній сесії Здолбунівської райради депутати обговорювали подальшу долю лікарні. Її майбутнє – це перехід у комунальну власність, і саме районна влада буде визначати профіль закладу, якщо в подальшому буде фінансувати цю установу. Міністр же заявляє про збереження профілю. З нинішнім рівнем фінансування державних зобов’язань по закладам, які знаходяться  в межах міст і районів, то не надто оптимістичними виявляються ці очікування. Не секрет, що держава хронічно не дофінансовує заклади, проте вимагає це здійснювати через делеговані повноваження місцеві органи влади. Як буде із залізничною лікарнею і яка ціна обіцянок міністра, побачимо незабаром.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети