Міністерство хоче підняти зарплату у 8 разів

пропозиції міністерстваМіністерство інфраструктури України наполягає на збільшенні зарплатного фонду для своїх працівників у 2016 році більш ніж у 8 разів – до 139 млн грн з 17 млн грн, передбачених у бюджеті на поточний рік, і повторно направить відповідну пропозицію до Міністерства фінансів.
Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Під час підготовки пропозицій до бюджету-2016 ми внесли на Мінфін пропозицію збільшити фонд заробітної плати Міністерства інфраструктури України з 17 до 139 млн грн на рік”, – написав заступник міністра.

За словами чиновника, у відповідь на пропозицію Мінінфраструктури Мінфін обмежив можливий заробітний фонд сумою 19,5 млн грн.

“Сьогодні отримали лист Мінфіну, яким нам довели граничні витрати на 2016 на зарплату в обсязі 19,5 млн грн. Середня зарплата збільшена на 800 грн і становить 6181 грн, – повідомив Омелян і додав: – У мене часом виникає стійке переконання, що всі ці міражі про гідну зарплату, фонди і т. д. культивуються з єдиною метою – щоб нормальні зневірилися і пішли”.

Разом з тим, у коментарі УНІАН Омелян зазначив, що, незважаючи на позицію Мінфіну, Мінінфраструктури сьогодні повторно направить відомству свою пропозицію, а також звернеться з ініціативою до прем’єр-міністра та президента України.

“Ми будемо звертатися повторно до них (Мінфіну – УНІАН) сьогодні, а також до прем’єра і президента”, – сказав Омелян у коментарі УНІАН.

Детальніше: УНІАНВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети