. Міні-футбольний майданчик у Новій Мощаниці обіцяє депутат районної ради | Здолбунів City

Міні-футбольний майданчик у Новій Мощаниці обіцяє депутат районної ради

За ініціативи депутата Здолбунівської районної ради Олександра Бондарця в селі Нова Мощаниця Здолбунівського району Рівненської області розпочато реалізацію проекту “Здорова молодь – здорова нація”. Проект впроваджуватимуть у кілька етапів, результатом буде облаштування міні-футбольного поля наприкінці літа 2013 року.

Олександр Бондарець зазначив, що метою проекту є пропаганда здорового способу життя серед молоді: “Для облаштування майданчика ми пішли шляхом участі в районному конкурсі підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району, який передбачає часткове фінансування подібних проектів з районного бюджету. Цю ініціативу активно підтримав колега, депутат Леонід Власюк, та мешканці села Нова Мощаниця.

Загальновідомо, що “пакращєння” нинішньої влади призводить до подальшого руйнування українського села. Вже тепер українське село не має жодних умов для розвитку молоді, яка шукає кращого життя в містах та за кордоном.

Депутат Здолбунівської районної ради  Олександр Бухало запевнив, що цей проект буде не останнім: “Подібний проект у рамках пропаганди серед молоді здорового способу життя та створення необхідних умов для самореалізації молоді в селі буде продовжено. В подальшому ми плануємо залучати до спільної роботи громади інших сіл району задля спільного розв’язання проблем”.

про це повідомила Прес-служба Рівненської обласної організації ВО “Свобода”
Ми звернулись за коментарем до сільського голови Нової Мощаниці Герасимчука Леоніда Петровича:
– Дана земельна ділянка виявилась пустою і відійшла сільській раді через те, що не було спадкоємців після смерті власника будинку і землі. Поруч із цією ділянкою межує спортивний майданчик біля школи, який ми теж хочемо з підпорядкування відділу освіти перебрати у сільську власність і облаштувати нормальне футбольне поле і лавочки для вболівальників. Сама ідея зародилась у нашого землеміра Юрія Тимофійовича, ми поділились нею із депутатами районної ради Бондарцем і Бухало, які  й допомогли написати нам проект і податись на конкурс районної ради. Ось тепер маємо надію, що за літо його реалізуємо.
Коментар ЗЕОНу: цитуємо і нагадуємо: “Загальновідомо, що “пакращєння” нинішньої влади призводить до подальшого руйнування українського села…” або уточняйте якої влади, або самі собі суперечите. Ви – депутати районної ради, ви – влада, ви разом із сільською радою підготували проект, вони теж влада і подались на конкурс районної ради – до влади. Отримали фінансування від влади і потім такі словесні обороти. Не може так бути.
П.С Цей матеріал якраз пишеться у ті хвилини, коли має розпочатись прес-конференція, присвячена ситуації в Рівненській міській організації ВО “Свобода” і виходом великої  частини партійців з її лав…
 Микола Орлов
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Пане Микола дякую за те, що інформуєте громаду району про нашу діяльність!

  Якщо Ви зверталися за коментарями до Герасимчука Л.П., то могли б звернутися за уточненнями і до мене!

  Щодо питання влади, то Ви чудова розумієте кого свободівці розуміють під теперішньою владою. Влада включає 3 гілки влади: законодавчу, виконавчу і судову. Місцеві ради до жодної з гілок влади неналежать, вони є представниками місцевих громад і являють собою іншу форму народовладдя.

  • Здолбунівсіті

   Те що малось на увазі – то зрозуміло, але не всім, тому привіт прес-службі. Прес-реліз це і є одна точка зору, а от коментар взятий у того хто представляє громаду-це була інша точка зору. В даному випадку суть новини була підтверджена. Щодо влади. Місцеве самоврядування – це форма публічної влади, що реалізується специфічними суб’єктами – територіальними колективами і сформованими ними органами, т.то радами. Дякуємо, що читаєте нас.

 • В районі проходить огляд-конкурс сільських населених пунктів. Я вхожу до комісії. Вчора півдня був у Новій Мощаниці. Не маю бажання багато писати, вкажу лише, що запропонований проект у принципі не реальний. Хоча б тому, що бокова лінія майданчика, який планується, за 8 метрів від вікна будинку. Сім”я, яка там проживає, “у захваті” від ідеї бу-ва майданчика… Проте, цілком реально за кошти, передбачені проектом, зробити нормальним мініфутбольне поле на території школи. Там ворота прогнили, ями всюди… Але реалізовувати проект потрібно вже зараз, не чекати червня, потім липня… Коли я реалізовув проект по Новомильську,
  http://newlife.rv.ua/14-2008-10-23-13-10-16/2546-2011-12-05-10-13-27.html
  роботи там проводилися 3 дні на тиждень, впродовж усього літа…

  • Здолбунівсіті

   Здорова дискусія і виважені рішення, підкріплені працею завжди дадуть позитивний результат. Принцип проектного менеджменту передбачає вивчення думки зацікавлених сторін у т.ч і сусідів, щоб проект був вдалим. А щодо зміни призначення фінансування, то логічно було би переписувати проект чи поправляти його, а то якось виходить так що гроші дали селу, а вони вже хай вирішують куди їх діти. Не під це кошти можливо давались, а саме під конкретний проект. Тому або відхилення проекту, або питання до нього і комісії яка його підтримувала.

   • 100 %. Але умови проекту не передбачають його “поправку” на стадії реалізації. Має бути все так, як вказано у проекті. А він не реальний. Там не лише у будинку справа. Просто до питання одразу варто було підійти комплексно. А цього зроблено не було… Там багато нереальних моментів. Стосовно будинку, який поблизу території, де планується майданчик. Ту територія варто віддати сімї, що там живе. АЛЕ! Город цієї сімї – одразу за воротами мініфутбольного поля у школі. Вони радо його обміняють на територію, поблизу будинку. Залишається лише, при бажанні, посунути одні ворота… Але, знову ж таки, все це потребує зусиль і часу. Як вони є у авторів проекту, то все буде ОК, якщо ні, то…

    • Петро

     Цікаво, якже конкурсна комісія підтримала цей проект, якщо він не реальний. Зараз можна очікувати політичних заяв)) від авторів, чи все-таки знайдуть компроміс, чи відмінять результат конкурсу і кошти іншій сільраді віддадуть. Цікаво як будуть розгортатись родії.

     • Справа в тім, що від політичних заяв майданчики самі не будуються :))) Там є вихід. Можна робити ті роботи, які не суперечать умовам проекту. Вийде менша сума, але все буде більш-менш норм. ТІЛЬКИ ТРЕБА СТАТИ І РОБИТИ. Я спілкувався з одним з ініціаторів проекту, підказав, який є вихід, готовий надалі допомагати. Але ініціатива має йти від тих, хто писав проект. Тому побачимо.

     • Сергію я є одним із ініціаторів! Про ситуацію, яка склалася я знаю! А ще я знаю, що ні зі мною, ні з землевпорядником, який краще за всіх володіє ситуацією ти з невідомих причин не спілкувався!І не володіючи інформацією на 100% ти вирішив лишити свій коментар! З якого випливає одне з двох: або хтось дуже сильно не зацікавлений в реалізації цього проекту, бо чомусь забагато галасу на рівному місці;
      або ти вирішив похизуватися тим, що ти реалізував подібний проект (пов*язаний зі спортом), а хтось не реалізує, тому що він на твою думку не реальний!

      А політичних заяв не буде! Потрібно просто робити і все з цим я погоджюся на 100%!

     • Микола

      Чудово, ви молоді і прогресивні хлопці. думаю зустрінетесь і на користь громаді все вирішите.

     • перець

      Я з Льонею говорив. А землевпоряднику дзвонили при мені, але він у відпустці. А стосовно того, що хтось в чомусь зацікавлений, то я лише хотів допомогти… Власне, про це і домовився з Леонідом Власюком. Але якщо ти проти…

     • Сергію я не проти допомоги! але найперше потрібно було поспілкуватися з обома ініціаторами! І найоголовніше вияснити всі подробиці “проблеми”, тому що отримавши поверхневу інформацію ти відразу собі дозволив писати на сайті, що реалізація проекту в тому вигляді в якому він поданий є нереальним! Це як мінімум некоректно!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама