Міні-футбольний майданчик у Новій Мощаниці обіцяє депутат районної ради

За ініціативи депутата Здолбунівської районної ради Олександра Бондарця в селі Нова Мощаниця Здолбунівського району Рівненської області розпочато реалізацію проекту “Здорова молодь – здорова нація”. Проект впроваджуватимуть у кілька етапів, результатом буде облаштування міні-футбольного поля наприкінці літа 2013 року.

Олександр Бондарець зазначив, що метою проекту є пропаганда здорового способу життя серед молоді: “Для облаштування майданчика ми пішли шляхом участі в районному конкурсі підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району, який передбачає часткове фінансування подібних проектів з районного бюджету. Цю ініціативу активно підтримав колега, депутат Леонід Власюк, та мешканці села Нова Мощаниця.

Загальновідомо, що “пакращєння” нинішньої влади призводить до подальшого руйнування українського села. Вже тепер українське село не має жодних умов для розвитку молоді, яка шукає кращого життя в містах та за кордоном.

Депутат Здолбунівської районної ради  Олександр Бухало запевнив, що цей проект буде не останнім: “Подібний проект у рамках пропаганди серед молоді здорового способу життя та створення необхідних умов для самореалізації молоді в селі буде продовжено. В подальшому ми плануємо залучати до спільної роботи громади інших сіл району задля спільного розв’язання проблем”.

про це повідомила Прес-служба Рівненської обласної організації ВО “Свобода”
Ми звернулись за коментарем до сільського голови Нової Мощаниці Герасимчука Леоніда Петровича:
– Дана земельна ділянка виявилась пустою і відійшла сільській раді через те, що не було спадкоємців після смерті власника будинку і землі. Поруч із цією ділянкою межує спортивний майданчик біля школи, який ми теж хочемо з підпорядкування відділу освіти перебрати у сільську власність і облаштувати нормальне футбольне поле і лавочки для вболівальників. Сама ідея зародилась у нашого землеміра Юрія Тимофійовича, ми поділились нею із депутатами районної ради Бондарцем і Бухало, які  й допомогли написати нам проект і податись на конкурс районної ради. Ось тепер маємо надію, що за літо його реалізуємо.
Коментар ЗЕОНу: цитуємо і нагадуємо: “Загальновідомо, що “пакращєння” нинішньої влади призводить до подальшого руйнування українського села…” або уточняйте якої влади, або самі собі суперечите. Ви – депутати районної ради, ви – влада, ви разом із сільською радою підготували проект, вони теж влада і подались на конкурс районної ради – до влади. Отримали фінансування від влади і потім такі словесні обороти. Не може так бути.
П.С Цей матеріал якраз пишеться у ті хвилини, коли має розпочатись прес-конференція, присвячена ситуації в Рівненській міській організації ВО “Свобода” і виходом великої  частини партійців з її лав…
 Микола Орлов


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети