. Міні-футбольний чемпіонат у розпалі | Здолбунів City

Міні-футбольний чемпіонат у розпалі

Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2017 року

3 тур 16 липня 2017 р. група «Захід» с.Дермань, арбітр: Присяжнк Володимир (м.Здолбунів) 
Матч №41 Дермань» (с.Дермань) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   0:2
забиті м’ячі: 7 хв. Оманадзе Дмитро, 28 хв. Куцелюк Віктор (обоє-«Мізоч»)
Матч №42 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів» (с.Білашів)   3:1
забиті м’ячі: 8,30 хв. Грибок Андрій («Стеблівка») – 6 хв. Верташов Володимир,
15 хв. Власюк Валентин (авто гол) (обоє-«Білашів»)
попередження: 15 хв. Нестерук Олександр («Стеблівка»)
Матч №43 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Дермань» (с.Дермань)   7:0
забиті м’ячі: 5,8 хв. Власюк Володимир, 9,30 хв. Гнатишин Богдан, 15 хв. Ткачук Андрій,
17 хв. Єнич Олег, 24 хв. Швидкий Володимир (всі-«Нова Мощаниця»)
Матч №44 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів» (с.Білашів)   1:1
забиті м’ячі: 11 хв. Внуков Михайло («Мізоч») – 30 хв. Лебедюк Максим («Білашів»)
Матч №45 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   2:2
забиті м’ячі: 5 хв. Грибок Андрій, 11 хв. Устянчук Володимир (обоє-«Стеблівка») –
25 хв. Власюк Володимир, 29 хв. Власюк Леонід (обоє-«Нова Мощаниця»)
3 тур 16 липня 2017 р. група «Схід» с.Глинськ, арбітр: Гудима Олег (м.Здолбунів)
Матч №46 «Вікторія» (с.Копитків) – «Глинськ» (с.Глинськ)   0:0
Матч №47 «Здовбиця» (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   0:1
забиті м’ячі: 12 хв. Горчак Петро («Dream-team»)
Матч №48 «Глинськ» (с.Глинськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   2:6
забиті м’ячі: 10 хв. Романець Василь («Глинськ») – 13,14,18,25 хв. Гугайло Олександр,
22 хв. Бібко Іван, 20 хв. (авто гол), 26 хв. Німаш Ігор (всі-СК «Меридіан»)
попередження: 23 хв. Мельниченко Володимир («Глинськ») –
25 хв. Гугайло Олександр (СК «Меридіан»)
Матч №49 «Здовбиця» (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків)   2:0
забиті м’ячі: 7 хв. Савчук Олександр, 10 хв. Тимощук Роман (обоє-«Здовбиця»)
попередження: 8 хв. Чичик Роман («Здовбиця») – 12 хв. Ткач Валерій, 23 хв. Грогуль Василь
(обоє-«Вікторія»)
Матч №50 «Dream-team» (с.Новомильськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   0:7
забиті м’ячі: 14 хв. Чубок Валерій, 17 хв. Романенко Олексій, 19,20,22 хв. Гугайло Олександр,
25,29 хв. Бібко Іван (всі-СК «Меридіан»)
попередження: 21 хв. Бунга Вадим (СК «Меридіан»)
3 тур 16 липня 2017 р. група «Центр-1» м.Здолбунів, арбітр: Шибунька Михайло (м.Здолбунів) 
Матч №13 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Гімназія» (м.Здолбунів)   5:1
забиті м’ячі: 10 хв. Лис Ярослав, 12 хв. Топоровський Тарас, 17,22,30 хв. Гриценко Юрій
(всі-«Хлібороб») – 13 хв. Коник Назар («Гімназія»)
попередження: 5 хв. Гриценко Юрій, 17 хв. Черепанов Сергій (обоє-«Хлібороб»)
Матч №51 «Олімпік» (м.Здолбунів) – «Benny Hill» (м.Здолбунів)   1:1
забиті м’ячі: 7 хв. Пекач Олександр («Олімпік») – 5 хв. Горобюк Володимир («Benny Hill»)
попередження: 28 хв. Пушик Владислав («Benny Hill»)
Матч №52 «Гімназія» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   0:3
забиті м’ячі: 10 хв. Лис Ярослав, 12 хв. Топоровський Тарас, 29 хв. Гриценко Юрій (всі-«Хлібороб»)
Матч №53 «Benny Hill» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   1:1
забиті м’ячі: 19 хв. Горобюк Володимир («Benny Hill») –  28 хв. Мельничук Олег («Хемп-01»)
попередження: 18 хв. Іваніків Сергій («Хемп-01»)
Матч №54 «Олімпік» (м.Здолбунів) – «Гімназія» (м.Здолбунів)   0:2
забиті м’ячі: 4 хв. Жовтанюк Андрій, 14 хв. Коник Назар (обоє-«Гімназія»)
попередження: 28 хв. Копоть Михайло («Олімпік») – 29 хв. Мельник Іван («Гімназія»)
Матч №55 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   1:0
забиті м’ячі: 4 хв. Топоровський Тарас («Хлібороб»)
3 тур 16 липня 2017 р. група «Центр-2» м.Здолбунів, арбітр: Шибунька Михайло (м.Здолбунів) 
Матч №37 «Бедрик» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   1:2
забиті м’ячі: 10 хв. Басай Олександр («Бедрик») – 4 хв. Кухарчук Олександр,
23 хв. Мельничук Сергій (обоє-«Шкільна»)
Матч №39 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Ямайка» (м.Здолбунів)   3:0
забиті м’ячі: 3 хв. Яцюк Юрій, 26,28 хв. Кухарчук Олександр (обоє-«Шкільна»)
попередження: 5 хв. Мельничук Сергій («Шкільна»)
Матч №58 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів)   2:2
забиті м’ячі: 11,22 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна») – 3,8 хв. Федорчук Антон («ДРПЧ-18»)
попередження: 18 хв. Мельничук Сергій, 28 хв. Кухарчук Олександр (обоє-«Шкільна») –
21 хв. Федорчук Антон («ДРПЧ-18»)
Матч №59 «Бедрик» (м.Здолбунів) – «Ямайка» (м.Здолбунів)   1:4
забиті м’ячі: 14 хв. Дубич Віктор («Бедрик») – 3 хв. Жук Сергій, 14,19 хв. Почтовий Сергій,
24 хв. Голуб Вадим (всі-«Ямайка»)
попередження: 5 хв. Басай Олександр («Бедрик»)
Матч №80 «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів) – «РПЧ-3» (м.Здолбунів)   3:4
забиті м’ячі: 10,27 хв. Лащенков Сергій, 16 хв. Тишкун Вадим (обоє-«ДПРЧ-18») –
11 хв. Пісоцький Роман, 20,29 хв. Езгор Сергій, 26 хв. Кацеба Дмитро (всі-«РПЧ-3»)

 

Становище команд на 17 липня:

Група «Захід»

№п/п команди І В Н П Р/М ОЧ
1 «Мізоч» (смт.Мізоч) 6 4 1 1 8:3 13
2 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) 6 4 1 1 16:5 13
3 «Стеблівка» (с.Стеблівка) 6 2 2 2 11:9 8
4 «Білашів» (с.Білашів) 6 2 2 2 7:9 8
5 «Дермань» (с.Дермань) 6 0 0 6 2:18 0

Група «Схід»

№п/п команди І В Н П Р/М ОЧ
1 «Dream-team» (с.Новомильськ) 6 3 1 2 8:12 10
2 «Здовбиця» (с.Здовбиця) 6 3 1 2 9:6 10
3 СК «Меридіан» (с.Гільча) 6 3 0 3 20:13 9
4 «Вікторія» (с.Копитків) 6 2 2 2 10:11 8
5 «Глинськ» (с.Глинськ) 6 1 2 3 7:12 5

Група «Центр-1»

№п/п команди І В Н П Р/М ОЧ
1 «Хлібороб» (м.Здолбунів) 5 5 0 0 15:2 15
2 «Benny Hill» (м.Здолбунів) 5 3 2 0 12:5 11
3 «Гімназія» (м.Здолбунів) 6 2 1 3 8:11 7
4 «Олімпік» (м.Здолбунів) 6 1 1 4 8:13 4
5 «Хемп-01» (м.Здолбунів) 6 0 2 4 4:16 2

Група «Центр-2»

№п/п команди І В Н П Р/М ОЧ
1 «Шкільна» (м.Здолбунів) 5 4 1 0 15:4 13
2 «РПЧ-3» (м.Здолбунів) 6 3 1 2 11:12 10
3 «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів) 7 2 2 3 13:16 8
4 «Ямайка» (м.Здолбунів) 6 2 1 3 10:14 7
5 «Бедрик» (м.Здолбунів) 6 1 1 4 8:11 4

Команда ДЮСШ (с.Здовбиця) знялась зі змагань

Команда РПЧ-3» (м.Здолбунів) замінила команду ДЮСШ (с.Здовбиця)

Середня результативність чемпіонату становить 3,42 гола за гру

Положення лідерів серед бомбардирів:

1-2 Кухарчук Олександр («Шкільна»), Гугайло Олександр (СК «Меридіан») 8
3-5 Горобюк Володимир («Benny Hill»), Гриценко Юрій («Хлібороб»), 7
  Власюк Володимир («Нова Мощаниця»)  
6 Федорчук Антон («ДПРЧ-18») 6
7 Воробюк Олександр («Dream-team») 5
8-12 Колабський Юрій («Вікторія»), Бібко Іван (СК «Меридіан»), Кацеба Дмитро («РПЧ-3»), 4
  Савчук Олександр («Здовбиця»), Топоровський Тарас («Хлібороб»)  
13-25 Ситницький Ілля («Вікторія»), Куцелюк Віктор («Мізоч»), Грибок Андрій («Стеблівка»), 3
Вільбовець Олександр, Єзгор Сергій (обоє-«РПЧ-3»), Дедера Едуард («Олімпік»),  
Романець Василь («Глинськ»), Романець Олексій (СК «Меридіан»),  
Жук Сергій, Почтовий Сергій, Голуб Вадим (всі-«Ямайка»),  
Жовтанюк Андрій, Коник Назар (обоє-«Гімназія»)  

 

По два попередження мають:

Федорчук Антон («ДПРЧ-18»), Мельничук Сергій («Шкільна»),

Мельниченко Володимир («Глинськ»), Гугайло Олександр (СК «Меридіан»)

Дискваліфіковані: відсутні

Група «Захід»

п/п

КОМАНДИ 1 2 3 4 5 в н п р/м оч м
1 «Нова Мощаниця»

(с.Нова Мощаниця)

0:1 3:1 2:1 2:0            
2:2 7:0
2 «Мізоч» (смт.Мізоч) 1:0 0:1 2:1 2:0            
1:1 2:0
3 «Білашів» (с.Білашів) 1:3 1:0 1:1 2:1
1:1 1:3
4 «Стеблівка» (с.Стеблівка) 1:2 1:2 1:1 3:1
2:2 3:1
5 «Дермань» (с.Дермань) 0:2 0:2 1:2 1:3
0:7 0:2

 

Група «Схід»

п/п

КОМАНДИ 1 2 3 4 5 в н п р/м оч м
1 «Вікторія» (с.Копитків) 2:4 4:3 0:0 4:2            
0:0 0:2
2 «Dream-team» (с.Новомильськ) 4:2 1:0 2:3 0:0            
0:7 1:0
3 СК «Меридіан» (с.Гільча) 3:4 0:1 3:2 1:4
7:0 6:2
4 «Глинськ» (с.Глинськ) 0:0 3:2 2:3 0:1
0:0 2:6
5 «Здовбиця» (с.Здовбиця) 2:4 0:0 4:1 1:0
2:0 0:1

 

Група «Центр-1»

п/п

КОМАНДИ 1 2 3 4 5 в н п р/м оч м
1 «Хлібороб» (м.Здолбунів) 3:0 3:0 3:1            
5:1 1:0
2 «Гімназія» (м.Здолбунів) 0:3 1:2 1:1 3:0            
1:5 2:0
3 «Benny Hill» (м.Здолбунів) 2:1 5:1 3:1
1:1 1:1
4 «Хемп-01» (м.Здолбунів) 0:3 1:1 1:5 1:5
0:1 1:1
5 «Олімпік» (м.Здолбунів) 1:3 0:3 1:3 5:1
0:2 1:1

 

Група «Центр-2»

п/п

КОМАНДИ 1 2 3 4 5 в н п р/м оч м
1 «Шкільна» (м.Здолбунів) 5:1 3:0 2:1 3:0            
2:2
2 «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів) 1:5 4:1 2:1 0:2            
2:2 1:1 3:4
3 «Ямайка» (м.Здолбунів) 0:3 1:4 2:1 2:4
1:1 4:1
4 «Бедрик» (м.Здолбунів) 1:2 1:2 1:2 3:0
1:4 1:1
5 «РПЧ-3» (м.Здолбунів) 0:3 2:0 4:2 0:3
4:3 1:1

Здолбунівська районна федерація футболу

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама