.
Міні-футбол на екваторі чемпіонату | Здолбунів City

Міні-футбол на екваторі чемпіонату

21-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ

З МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2016 РОКУ

10 ГРУДНЯ (СУБОТА) 11 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)
37. 1:3 ДЮСШ-Здолбунів – Атлетик 46. 4:2 Ямайка – Арсенал-Глинськ
38. 0:7 Хемп-01 – Діана 47. 3:1 Вікторія – Нова Мощаниця
39. 1:4 ПТГО – ХФК Надія 48. 7:6 Альфа-Центавра – Атлетик
40. 1:2 ХФК Надія-юнаки – Хаос 49. 2:6 Івачків – ФК Розваж
41. 6:2 Івачків – Джерело 50. 5:0 Танчик – Експрес
42. 1:1 Шкільна – Зірка 51. 2:5 ФК ЛМЗ Квасилів – ФК Петрус
43. 5:2 Медик – ФК Розваж 52. 3:5 Медик – Будкомфорт
44. 7:0 Benny Hill – ДЮСШ-Шкільна-2 53. 6:5 Олімпік – Джерело
45. 0:7 FC Germania-2 – Стеблівка 54. 1:1 Б-52 – FC Germania

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД на 12 грудня:

       

          ГРУПА «А»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1 АЛЬФА-ЦЕНТАВРА 4 4 0 0 13:8 12
2 ТАНЧИК 3 3 0 0 21:2 9
3 БІЛАШІВ 4 2 0 2 8:12 6
4 ЕКСПРЕС 3 1 0 2 4:8 3
5 АТЛЕТИК 5 1 0 4 11:22 3
6 ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ 3 0 0 3 2:7 0

 

        ГРУПА «В»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1 ДІАНА 3 3 0 0 14:2 9
2 ХФК НАДІЯ 3 2 1 0 8:4 7
3 ЯМАЙКА 3 1 1 1 6:6 4
4 ПРОДТОРГОБЛАДНАННЯ 3 1 1 1 5:6 4
5 АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК 3 0 1 2 4:9 1
6 ХЕМП-01 3 0 0 3 3:13 0

 

          ГРУПА «С»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1 БУДКОМФОРТ 4 4 0 0 25:6 12
2 ОЛІМПІК 4 3 0 1 12:9 9
3 ФК РОЗВАЖ 4 2 0 2 11:10 6
4 ІВАЧКІВ 5 2 0 3 14:20 6
5 МЕДИК 4 2 0 2 18:13 6
6 ХФК ДЖЕРЕЛО 5 0 0 5 11:33 0

 

         ГРУПА «D»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1 ШКІЛЬНА 3 2 1 0 8:5 7
2 BENNY HILL 3 2 0 1 15:4 6
3 ХАОС 4 2 0 2 5:9 6
4 ЗІРКА 3 1 1 1 4:6 4
5 ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2 4 1 0 3 7:15 3
6 ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ 3 1 0 2 8:8 3

      

          ГРУПА «E»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1 DREAM-TEAM 2 1 1 0 5:2 4
2 СТЕБЛІВКА 2 1 0 1 8:4 3
3 Б-52 2 0 2 0 2:2 2
4 FC GERMANІА 1 0 1 0 1:1 1
5 FC GERMANІА-2 (DMYTRIVKA) 1 0 0 1 0:7 0

 

          ГРУПА «F»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1 ФК ПЕТРУС 3 2 1 0 17:6 7
2 ВІКТОРІЯ 3 2 1 0 7:4 7
3 ФК ЛМЗ КВАСИЛІВ 3 1 0 2 6:8 3
4 НОВА МОЩАНИЦЯ 3 1 0 2 6:7 3
5 СК МЕРИДІАН 2 0 0 2 3:14 0

 

Серед бомбардирів лідирують:

(Після групових змагань голи забиті командам, які зайняли

5-6 місця, в залік бомбардирів враховуватись не будуть)

№ п/п Прізвище гравця (команда) Забиті м’ячі
1 Коляда М. (Будкомфорт) 14
2 Трофімчук М. (Танчик) 10
3 Гуменюк Ю. (Медик) 8
4-8 Савчук В. (Діана), Казмірук А. (ХФК Надія), Сіліхін П., Сьох Р. (обоє-Benny Hill), 5
  Нижник Н. (Атлетик)  
9-16 Гайдучик М. (Dream-team), Любар О. (ФК Петрус),Іванов О. (Альфа-Центавра), 4
  Момотюк В. (Будкомфорт), Наумець А. (Танчик), Конюх К. (Медик),  
  Ковальов Р. (ХФК Джерело), Глущук О. (Івачків)  

 

10-11 грудня попередження отримали:

Глущук О. (Івачків), Мельничук С. (Шкільна), Тлумак С. (ДЮСШ-Шкільна-2),

Цибульський О., Давидюк В. (обоє-Арсенал-Глинськ), Ковальчук В. (ФК ЛМЗ Квасилів),

Нагорний В., Климюк П. (обоє-Нова Мощаниця), Андрійчук В. (Експрес), Цюзь М. (Ямайка),

Зозуля О., Ткачук В. (обоє-ФК Петрус), Бондаренко О. (FC Germania)

Два попередження мають:

Півко О., Андрійчук В. (обоє-Експрес), Мельничук О. (Хемп-01), Мельничук С. (Шкільна),

Цюзь М. (Ямайка), Давидюк В. (Арсенал-Глинськ), Ткачук В. (ФК Петрус)

Вилучення:

Савончук В. (Б-52)

Штрафники:

Савончук В. (Б-52) – матч №62+рішення КДК

В 54 матчах командами забито 292 мячі, що становить 5,41 гола за гру.

 

Положення 2-х команд (матчі з 1, 3 і 4 командами в групах) на 6 грудня:

 

                                                                                І                  В                 Н                 П                Р/М             ОЧ

1 ВІКТОРІЯ 3 2 1 0 7:4 7
2 ТАНЧИК 2 2 0 0 13:2 6
3 ОЛІМПІК 3 2 0 1 6:4 6
4 ХФК НАДІЯ 2 1 1 0 4:1 4
5 BENNY HILL 2 1 0 1 8:4 3
6 СТЕБЛІВКА 1 0 0 1 1:4 0

ГРУПА ,,А

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 В Н П Р/М ОЧ М
1 ЕКСПРЕС     0:1/ 0 0:5/ 0 4:2/ 3              
2 БІЛАШІВ     2:3/ 0 2:8/ 0 2:0/ 3 2:1/ 3            
3 АЛЬФА-ЦЕНТАВРА 1:0/ 3 3:2/ 3     7:6/ 3 2:0/ 3            
4 ТАНЧИК 5:0/ 3 8:2/ 3     8:0/ 3              
5 АТЛЕТИК 2:4/ 0 0:2/ 0 6:7/ 0 0:8/ 0   3:1/ 3 1 0 4 11:22 3  
6 ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ   1:2/ 0 0:2/ 0   1:3/ 0              

 

ГРУПА ,,B”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 В Н П Р/М ОЧ М
1 ДІАНА   3:0/ 3 4:2/ 3 7:0/ 3                
2 АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК 0:3/ 0   2:4/ 0     2:2/ 1            
3 ЯМАЙКА 2:4/ 0 4:2/ 3     0:0/ 1              
4 ХЕМП-01 0:7/ 0       3:4/ 0 0:2/ 0            
5 ХФК НАДІЯ     0:0/ 1 4:3/ 3   4:1/ 3            
6 ПРОДТОРГОБЛАДНАННЯ   2:2/ 1   2:0/ 3 1:4/ 0              

 

ГРУПА ,,C”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 В Н П Р/М ОЧ М
1 БУДКОМФОРТ   5:3/ 3 3:2/ 3   8:1/ 3 9:0/ 3           1
2 МЕДИК 3:5/ 0     5:2/ 3 10:1/3 0:5/ 0            
3 ОЛІМПІК 2:3/ 0     1:0/ 3 6:5/ 3 3:1/ 3            
4 ФК РОЗВАЖ   2:5/ 0 0:1/ 0   3:2/ 3 6:2/ 3            
5 ДЖЕРЕЛО 1:8/ 0 1:10/0 5:6/ 0 2:3/ 0   2:6/ 0 0 0 5 11:33 0 6
6 ІВАЧКІВ 0:9/ 0 5:0/ 3 1:3/ 0 2:6/ 0 6:2/ 3   2 0 3 14:20 6  

 

ГРУПА ,,D”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 В Н П Р/М ОЧ М
1 BENNY HILL   3:4/ 0 5:0/ 3   7:0/ 3              
2 ШКІЛЬНА 4:3/ 3       3:1/ 3 1:1/ 1            
3 ХАОС 0:5/ 0     2:1/ 3 3:1/ 3 0:2/ 0            
4 ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ     1:2/ 0   2:5/ 0 5:1/ 3            
5 ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2 0:7/ 0 1:3/ 0 1:3/ 0 5:2/ 3                
6 ЗІРКА   1:1/ 1 2:0/ 3 1:5/ 0                

 

ГРУПА ,,E”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 В Н П Р/М ОЧ М
1 FC GERMANІА   1:1/ 1                  
2 Б-52 1:1/ 1   1:1/ 1                
3 DREAM-TEAM   1:1/ 1   4:1/ 3              
4 СТЕБЛІВКА     1:4/ 0   7:0/ 3            
5 FC GERMANІА-2 (DMYTRIVKA)       0:7/ 0              

 

ГРУПА ,,F”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 В Н П Р/М ОЧ М  
1 ФК ПЕТРУС   5:2/ 3 2:2/ 1 10:2/ 3                
2 ФК ЛМЗ КВАСИЛІВ 2:5/ 0   1:2/ 0   3:1/ 3              
3 ВІКТОРІЯ 2:2/ 1 2:1/ 3     3:1/ 3              
4 СК МЕРИДІАН 2:10/ 0       1:4/ 0              
5 НОВА МОЩАНИЦЯ   1:3/ 0 1:3/ 0 4:1/ 3                
17 ГРУДНЯ (СУБОТА) 18 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)
55. 8.30 Зірка – ДЮСШ-Шкільна-2 64. 8.30 Арсенал-Глинськ – Хемп-01
56. 9.20 СК Меридіан – Вікторія 65. 9.20 ДЮСШ-Здолбунів – Танчик
57. 10.10 Ямайка – ПТГО 66. 10.10 ФК Розваж – Будкомфорт
58. 11.00 Хаос – Шкільна 67. 11.00 ФК Петрус – Нова Мощаниця
59. 11.50 Діана – ХФК Надія 68. 11.50 ФК ЛМЗ Квасилів – СК Меридіан
60. 12.40 ХФК Надія-юнаки – Benny Hill 69. 12.40 Діана – ПТГО
61. 13.30 Білашів – Експрес 70. 13.30 Dream-team – FC Germania-2
62. 14.20 Б-52 – Стеблівка 71. 14.20 Benny Hill – Зірка
63. 15.10 FC Germania – FC Germania-2 72. 15.10 Стеблівка – FC Germania

 

Читайте також:
Loading...
Система Orphus

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш "Ctrl+Enter"

Подобається
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 
 
Яндекс.Метрика

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама