. Міні-футбол: чемпіонат району – завершено груповий етап | Здолбунів City

Міні-футбол: чемпіонат району – завершено груповий етап

 Репортаж із Копиткова. . То ж помірятись спортивною вправністю мали нагоду футболісти 23 липня 2017 р. в  с. Копиткове, де проходив зональний чемпіонат району з міні – футболу. Недільного  ранку  в селі Копиткове  зібрались команди із с. Гільча, с. Новомильськ, с. Здовбиця та с. Копиткове.

Розпочали змагання працівники культури та учасники художньої самодіяльності  урочистим представленням команд, винесли прапор України, та уже традиційно звучав гімн України. А далі розпочалась запекла боротьба за вихід у фінал району. Так у наступне коло змагань вийшли команди із с. Гільча «Мередіан» та команда із с. Новомильськ  «Дрім Тім». Вітаємо переможців.

Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2017 року

 
4 тур 23 липня 2017 р. група «Захід» смт.Мізоч, арбітр: Гудима Олег (м.Здолбунів)
Матч №61 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   1:1
забиті м’ячі: 9 хв. Нагорний Віктор («Нова Мощаниця») – 17 хв. Оманадзе Дмитро («Мізоч»)
попередження: 28 хв. Климюк Павло («Нова Мощаниця») – 11 хв. Савчук Віталій («Мізоч»)
Матч №62 «Дермань» (с.Дермань) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   0:8
забиті м’ячі: 27 хв. Семенюк Володимир (авто гол), 28 хв. Бендюк Михайло (авто гол)
(обоє-«Дермань») – 7,9,17 хв. Устянчук Володимир, 14,29 хв. Терещук Олег, 23 хв. Устянчук Андрій
(всі-«Стеблівка»)
Матч №63 «Білашів» (с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   0:1
забиті м’ячі: 8 хв. Власюк Валентин (авто гол) («Білашів»)
попередження: 27 хв. Власюк Леонід («Нова Мощаниця»)
Матч №64 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   2:0
забиті м’ячі: 26 хв. Нестерук Андрій, 29 хв. Оманадзе Дмитро (обоє-«Мізоч»)
попередження: 29 хв. Оманадзе Дмитро («Мізоч»)
Матч №65 «Білашів» (с.Білашів) – «Дермань» (с.Дермань)   6:1
забиті м’ячі: 9 хв. Лебедюк Максим, 11 хв. Павлюк Іван, 16,24,29 хв. Самчук Влас,
25 хв. Паробочий Віктор (всі-«Білашів») – 6 хв. Гарбарчук Микола («Дермань»)
4 тур 23 липня 2017 р. група «Схід» с.Копитків, арбітр: Шибунька Михайло (м.Здолбунів)
Матч №66 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Глинськ» (с.Глинськ)   3:0 т.р. неявка «Глинська»
Матч №67 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Вікторія» (с.Копитків)   4:1
забиті м’ячі: 15 хв. Бібко Іван, 23,30 хв. Хоманець Віктор, 24 хв. Гугайло Олександр
(всі-СК «Меридіан») – 28 хв. Романюк Микола («Вікторія»)
попередження: 25 хв. Ткач Валерій («Вікторія»)
Матч №68 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Здовбиця» (с.Здовбиця)   0:3 т.р. неявка «Глинська»
Матч №69 «Вікторія» (с.Копитків) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   3:0
забиті м’ячі: 8 хв. Романюк Микола, 9 хв. Теребійчук Микола, 13 Ткач Валерій (всі-«Вікторія»)
попередження: 13 хв. Воробюк Олександр («Dream-team»)
Матч №70 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Здовбиця» (с.Здовбиця)   2:1
забиті м’ячі: 11,14 хв. Гугайло Олександр (СК «Меридіан») – 28 хв. Савчук Олександр («Здовбиця»)
4 тур 23 липня 2017 р. група «Центр-1» м.Здолбунів, арбітр: Милян Сергій (м.Здолбунів)
Матч №71 «Гімназія» (м.Здолбунів) – «Benny Hill» (м.Здолбунів)   2:0
забиті м’ячі: 6 хв. Щенін Микола, 20 хв. Коник Назар (обоє-«Гімназія»)
Матч №72 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Олімпік» (м.Здолбунів)   0:3 т.р. неявка «Хлібороба»
Матч №73 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Гімназія» (м.Здолбунів)   5:3
забиті м’ячі: 2 хв. Іваніків Сергій, 4,11 хв. Більчук Василь, 5 хв. Мельничук Олег, 25 хв. Баланович
Олександр (всі-«Хемп-01») – 3,15 хв. Коник Назар, 30 хв. Жовтанюк Андрій (обоє-«Гімназія»)
попередження: 27 хв. Іваніків Сергій («Хемп-01»)
Матч №75 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Олімпік» (м.Здолбунів)   2:2
забиті м’ячі: 14 хв. Більчук Василь, 21 хв. Баланович Олександр (обоє-«Хемп-01») –
4,26 хв. Скринецький Максим («Олімпік»)
4 тур 23 липня 2017 р. група «Центр-2» м.Здолбунів, арбітр: Милян Сергій (м.Здолбунів)
Матч №60 «РПЧ-3» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   2:1
забиті м’ячі: 18 хв. Дячук Олександр, 24 хв. Кацеба Володимир (обоє-«РПЧ-3») –
15 хв. Мельничук Сергій («Шкільна»)
Матч №76 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Бедрик» (м.Здолбунів)   3:0 т.р. неявка «Бедрика»
Матч №77 «Ямайка» (м.Здолбунів) – «РПЧ-3» (м.Здолбунів)   1:0
забиті м’ячі: 18 хв. Голуб Вадим («Ямайка»)
попередження: 29 хв. Почтовий Сергій («Ямайка») – 8 хв. Дячук Олександр («РПЧ-3»)
Матч №79 «Ямайка» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   1:2
забиті м’ячі: 27 хв. Голуб Вадим («Ямайка») – 21,23 хв. Мельничук Сергій («Шкільна»)
попередження:  20 хв. Мельничук Сергій («Шкільна»)

 

Становище команд після групових змагань:

Група «Захід»

№п/п команди І В Н П Р/М ОЧ
1 «Мізоч» (смт.Мізоч) 8 5 2 1 11:4 17
2 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) 8 5 2 1 18:6 17
3 «Стеблівка» (с.Стеблівка) 8 3 2 3 19:11 11
4 «Білашів» (с.Білашів) 8 3 2 3 13:11 11
5 «Дермань» (с.Дермань) 8 0 0 8 3:32 0

Група «Схід»

№п/п команди І В Н П Р/М ОЧ
1 СК «Меридіан» (с.Гільча) 8 5 0 3 26:15 15
2 «Dream-team» (с.Новомильськ) 8 4 1 3 11:15 13
3 «Здовбиця» (с.Здовбиця) 8 4 1 3 13:8 13
4 «Вікторія» (с.Копитків) 8 3 2 3 14:15 11
5 «Глинськ» (с.Глинськ) 8 1 2 5 7:18 5

Група «Центр-1»

№п/п команди І В Н П Р/М ОЧ
1 «Хлібороб» (м.Здолбунів) 8 6 0 2 19:8 18
2 «Benny Hill» (м.Здолбунів) 8 4 2 2 15:11 14
3 «Гімназія» (м.Здолбунів) 8 3 1 4 13:16 10
4 «Олімпік» (м.Здолбунів) 8 2 2 4 13:15 8
5 «Хемп-01» (м.Здолбунів) 8 1 3 4 11:21 6

Група «Центр-2»

№п/п команди І В Н П Р/М ОЧ
1 «Шкільна» (м.Здолбунів) 8 6 1 1 21:7 19
2 «РПЧ-3» (м.Здолбунів) 8 4 1 3 13:14 13
3 «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів) 8 3 2 3 15:17 11
4 «Ямайка» (м.Здолбунів) 8 3 1 4 12:16 10
5 «Бедрик» (м.Здолбунів) 8 1 1 6 9:16 4

Команда ДЮСШ (с.Здовбиця) знялась зі змагань

Команда РПЧ-3» (м.Здолбунів) замінила команду ДЮСШ (с.Здовбиця)

Середня результативність чемпіонату становить 3,45 гола за гру

Положення лідерів серед бомбардирів:

1 Гугайло Олександр (СК «Меридіан») 11
2 Гриценко Юрій («Хлібороб») 10
3 Горобюк Володимир («Benny Hill») 9
4-5 Кухарчук Олександр («Шкільна»), Федорчук Антон («ДПРЧ-18») 8
6 Власюк Володимир («Нова Мощаниця») 7
7 Коник Назар («Гімназія») 6
8-13 Воробюк Олександр («Dream-team»), Бібко Іван (СК «Меридіан»), 5
  Більчук Василь («Хемп-01»), Савчук Олександр («Здовбиця»),  
  Устянчук Володимир («Стеблівка»), Голуб Вадим («Ямайка»)  
14-19 Мельничук Сергій («Шкільна»), Кацеба Дмитро («РПЧ-3»), 4
  Топоровський Тарас («Хлібороб»), Терещук Олег («Стеблівка»),  
  Жовтанюк Андрій («Гімназія»), Колабський Юрій («Вікторія»)  

 

По два попередження мають:

Гугайло Олександр (СК «Меридіан»)

Дискваліфіковані:

 

Мельничук Сергій («Шкільна») – матч №82

 

Група «Захід»

п/п

КОМАНДИ 1 2 3 4 5 в н п р/м оч м
1 «Нова Мощаниця»

(с.Нова Мощаниця)

0:1 3:1 2:1 2:0 5 2 1 18:6 17 2
1:1 1:0 2:2 7:0
2 «Мізоч» (смт.Мізоч) 1:0 0:1 2:1 2:0 5 2 1 11:4 17 1
1:1 1:1 2:0 2:0
3 «Білашів» (с.Білашів) 1:3 1:0 1:1 2:1 3 2 3 13:11 11 4
0:1 1:1 1:3 6:1
4 «Стеблівка» (с.Стеблівка) 1:2 1:2 1:1 3:1 3 2 3 19:11 11 3
2:2 0:2 3:1 8:0
5 «Дермань» (с.Дермань) 0:2 0:2 1:2 1:3 0 0 8 3:32 0 5
0:7 0:2 1:6 0:8

 

Група «Схід»

п/п

КОМАНДИ 1 2 3 4 5 в н п р/м оч м
1 «Вікторія» (с.Копитків) 2:4 4:3 0:0 4:2 3 2 3 14:15 11 4
3:0 1:4 0:0 0:2
2 «Dream-team» (с.Новомильськ) 4:2 1:0 2:3 0:0 4 1 3 11:15 13 2
0:3 0:7 3:0 1:0
3 СК «Меридіан» (с.Гільча) 3:4 0:1 3:2 1:4 5 0 3 26:15 15 1
4:1 7:0 6:2 2:1
4 «Глинськ» (с.Глинськ) 0:0 3:2 2:3 0:1 1 2 5 7:18 5 5
0:0 0:3 2:6 0:3
5 «Здовбиця» (с.Здовбиця) 2:4 0:0 4:1 1:0 4 1 3 13:8 13 3
2:0 0:1 1:2 3:0

 

Група «Центр-1»

п/п

КОМАНДИ 1 2 3 4 5 в н п р/м оч м
1 «Хлібороб» (м.Здолбунів) 3:0 3:1 3:0 3:1 6 0 2 19:8 18 1
5:1 1:2 1:0 0:3
2 «Гімназія» (м.Здолбунів) 0:3 1:2 1:1 3:0 3 1 4 13:16 10 3
1:5 2:0 3:5 2:0
3 «Benny Hill» (м.Здолбунів) 1:3 2:1 5:1 3:1 4 2 2 15:11 14 2
2:1 0:2 1:1 1:1
4 «Хемп-01» (м.Здолбунів) 0:3 1:1 1:5 1:5 1 3 4 11:21 6 5
0:1 5:3 1:1 2:2
5 «Олімпік» (м.Здолбунів) 1:3 0:3 1:3 5:1 2 2 4 13:15 8 4
3:0 0:2 1:1 2:2

 

Група «Центр-2»

п/п

КОМАНДИ 1 2 3 4 5 в н п р/м оч м
1 «Шкільна» (м.Здолбунів) 5:1 3:0 2:1 3:0 6 1 1 21:7 19 1
2:2 2:1 3:0 1:2
2 «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів) 1:5 4:1 2:1 0:2 3 2 3 15:17 11 3
2:2 1:1 2:1 3:4
3 «Ямайка» (м.Здолбунів) 0:3 1:4 2:1 2:4 3 1 4 12:16 10 4
1:2 1:1 4:1 1:0
4 «Бедрик» (м.Здолбунів) 1:2 1:2 1:2 3:0 1 1 6 9:16 4 5
0:3 1:2 1:4 1:1
5 «РПЧ-3» (м.Здолбунів) 0:3 2:0 4:2 0:3 4 1 3 13:14 13 2
2:1 4:3 0:1 1:1

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама